لاتزیو ۱-۰ بایرن: دومین باخت متوالی شاگردان توخل

لاتزیو ۱-۰ بایرن: دومین باخت متوالی شاگردان توخل. بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیکو شکست ناامیدکننده 1-0 مقابل لاتزیو را متحمل شد و ادامه ناامیدکننده هفته پر دردسر توماس توخل را رقم زد. پس از باخت کامل 3-0 مقابل بایر لورکوزن، بایرن امیدوار بود که به عقب برگردد، اما با ضربه پنالتی چیرو ایموبیله، پیروزی تیم ایتالیایی را تضمین کرد.

لاتزیو ۱-۰ بایرن: دومین باخت متوالی شاگردان توخل

نیمه ی اول

این مسابقه در حالی آغاز شد که هر دو تیم در تلاش برای تحمیل خود بودند. در دقیقه 7، تلاش مشترک مولر و کیمیش، هری کین را در محوطه جریمه قرار داد، اما مهاجم انگلیسی موفق به استفاده از حریف نشد و با بی احتیاطی توپ را از بالای تیرک دروازه اصابت کرد.

باخت بایرن در بازی رفت
باخت بایرن در بازی رفت

حملات بایرنی ها

دقایق بعد شاهد نبردی در میانه میدان بود که فرصت های قابل توجهی نداشت و منجر به نمایشی ملایم و بی انگیزه در زمین شد. بایرن در دقیقه 32 صاحب یک موقعیت شد که بیرون از محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. مولر ارسال را برای سانه فراهم کرد، اما ضربه وینگر آلمانی به هدف نرسید.

با نزدیک شدن به نیمه اول، موسیالا در دقیقه 40 حرکتی چشمگیر به محوطه جریمه انجام داد اما نتوانست نتیجه ای را پیدا کند و در نیمه اول بازی بدون گل باقی ماند.

نیمه ی دوم

نیمه دوم ماهیت ضعیف 45 دقیقه ابتدایی را منعکس کرد. بهترین موقعیت لاتزیو در دقیقه 48 به دست آمد که لوئیز آلبرتو ایساکسن را در موقعیت تک به تک با نویر قرار داد، اما مهاجم این فرصت را از دست داد.

حملات لاتزیو و تک گل بازی

در دقیقه 67 ایموبیله مهارت های خود را در دریبل زدن به نمایش گذاشت و با مانور از مقابل چند بازیکن بایرن مانور داد. او که مدافعان را گیج کرده بود، توپ را به ایساکسن رساند که ضربه او به بیرون بود اما خطای خطرناکی توسط داویت اوپامکانو به همراه داشت. داور به نقطه پنالتی اشاره کرد و اوپامکانو را از زمین مسابقه اخراج کرد. ایموبیله با آرامش پنالتی را به سمت راست زد و برتری 1-0 لاتزیو را تضمین کرد.

لاتزیو ۱-۰ بایرن: دومین باخت متوالی شاگردان توخل
لاتزیو ۱-۰ بایرن: دومین باخت متوالی شاگردان توخل

نتیجه

پس از این گل، بایرن برای انجام یک حمله جدی تلاش کرد و لاتزیو به طور موثر از برتری خود دفاع کرد. دقایق پایانی بدون هیچ اتفاقی برگزار شد و پیروزی ارزشمند 1-0 لاتزیو را رقم زد. بازی برگشت بین دو تیم قرار است روز سه شنبه 5 مارس در آلیانز آرنا برگزار شود و به بایرن فرصتی برای رستگاری در زمین خانگی خود بدهد.

Hesam
15 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *