الفیحا 0-1 النصر: پیروزی النصر با تک گل رونالدو

الفیحا 0-1 النصر: پیروزی النصر با تک گل رونالدو. در دیداری هیجان انگیز در ورزشگاه المالز، النصر در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الفیحا پیروز شد و گل انفرادی کریستیانو رونالدو توجه ها را ربود.

الفیحا 0-1 النصر: پیروزی النصر با تک گل رونالدو

بازی رفت مرحله ی یک هشتم نهایی

صحنه برای نبرد سخت بین دو تیم عربستان سعودی آماده شد و مشخص شد که این تنها بازی در این دور بود که هموطنان به مصاف هم رفتند. رزمندگان زردپوش از ریاض، النصر، قدرت خود را به نمایش گذاشتند و در نهایت در شبی که با درخشش رونالدو روشن شده بود، به یک برد حساس دست یافتند.

برد النصر در بازی رفت
برد النصر در بازی رفت

دفاع اتوبوسی تیم میزبان

این دیدار شاهد دفاع مقاوم الفیحا بود که حریف را ناامید کرد و حتی در یک مقطع توانست دروازه النصر را شکست. با این حال، شادی برای میزبان کوتاه مدت بود زیرا گل به دلیل موقعیت آفساید بازیکن الفیحا مردود اعلام شد.

فرشته ی نجات النصر

در حالی که به نظر می رسید این بازی با تساوی بدون گل برگزار شود، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی، لحظه را غنیمت شمرده است. مارسلو بروزوویچ از پشت محوطه جریمه با یک پاس عالی فرصتی برای رونالدو ایجاد کرد. این مهاجم کهنه کار به طرز ماهرانه ای از سد دفاعی حریف عبور کرد و با ضربه ای ظریف توپ را از بالای دروازه بان الفیحا عبور داد و به تور دروازه رسید.

پایان بازی

با به صدا درآمدن سوت پایان بازی، النصر با نتیجه 1-0 پیروز شد و آنها را در موقعیت مساعدی برای بازی برگشت در ورزشگاه الاول پارک قرار داد. عملکرد خوب رونالدو باعث شد تا او به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شود و تأثیر او در مسابقه را بیشتر کند.

الفیحا 0-1 النصر: پیروزی النصر با تک گل رونالدو
الفیحا 0-1 النصر: پیروزی النصر با تک گل رونالدو

نتیجه

این برد نه تنها النصر را یک قدم به صعود در لیگ قهرمانان آسیا نزدیکتر می کند، بلکه به عنوان شاهدی بر قدرت ماندگار کریستیانو رونالدو است. که مهارت و دقت او در نبردی سخت در برابر الفیحا مقاوم تعیین کننده بود. سمت. دنیای فوتبال اکنون مشتاقانه منتظر بازی برگشت است. و انتظار می رود یک نمایش استعداد و اراده دیگر از سوی این دو تیم قدرتمند عربستانی انجام شود.

Hesam
15 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *