لئون گورتزکا، با آلمان و بایرن قهرمان اروپا می شوم

لئون گورتزکا، با آلمان و بایرن قهرمان اروپا می شوم، لئون گورتزکا، استاد خط میانی بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، چشمانش را محکم به دستیابی به موفقیت های قاره ای در سطح باشگاهی و بین المللی دوخته است. گورتزکا در مصاحبه اخیر خود با “ورزش سه” از جاه طلبی خود برای قهرمانی با آلمان و کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا با بایرن مونیخ ابراز کرد.

لئون گورتزکا، با آلمان و بایرن قهرمان اروپا می شوم

لئون

گورتزکا که در فصل قبل به دلیل از دست دادن اعتماد سرمربی وقت، توماس توخل با یک شکست موقت مواجه شده بود، در فصل جاری تحت رهبری جولیان ناگلزمن به فرم بازگشت. این احیای دوباره او را در تیم ملی به ارمغان آورد و عزم او را برای دنبال کردن جام های بزرگ تقویت کرد.

لئون گورتزکا، با آلمان و بایرن قهرمان اروپا می شوم
لئون گورتزکا، با آلمان و بایرن قهرمان اروپا می شوم

دوران ناگلزمن

دوران تصدی ناگلزمن با چالش هایی آغاز شد، اما گورتزکا همچنان به پتانسیل های تیم خوشبین است. او در مورد عملکرد آنها گفت: “جولیان تنها چند هفته پیش هدایت تیم را برعهده گرفت. او اشاره کرد که ما به عنوان یک تیم در تمرینات و هماهنگی خوب کار می کنیم و اکنون در مورد تبدیل آن به نتایج در زمین است.”

وقتی از گورتزکا در مورد آرزوهایش برای این مرحله از حرفه‌اش سؤال شد، گورتزکا تأیید کرد: “هدف من این است که توانایی‌هایم را در ماه‌های آینده به باشگاه و تیم ملی نشان دهم تا سرمربی [یولیان ناگلزمن] نتواند من را نادیده بگیرد. من هستم. مشتاقانه منتظر شرکت در یورو هستم، به خصوص که در آلمان برگزار خواهد شد.”

گورتزکا

وی با اندیشیدن به دورنمای قهرمانی اروپا، تاکید کرد: “فتح لیگ قهرمانان و یورو با تیم هایم به معنای قهرمانی در هر شش جام معتبر جهانی خواهد بود. بدون شک این اوج دوران حرفه ای من خواهد بود. با این حال، هنوز فرصت قابل توجهی وجود دارد. سفر به جلو. حمایت هواداران می تواند همه چیز را تغییر دهد. در فوتبال، روایت های غیرمنتظره اغلب رخ می دهد. اگر تاریخ مانند سال 2006 تکرار شود، ما به وجد خواهیم آمد، اما کار قابل توجهی باید انجام شود.”

آینده وی

گورتزکا در مورد آینده خود در بایرن، دیپلمات خود را حفظ کرد و اظهار داشت: “هر دو بازنشستگی و تمدید گزینه های قابل قبولی هستند. با این حال، تمرکز من تنها بر روی ماه های آینده با بایرن و یورو است که نماینده تیم ملی در زمین خانگی هستند.”

گورتزکا با پرداختن به انتقادات گذشته توخل، بی اعتنا ماند و گفت: “مربیان حق انتقاد دارند. من به موفقیت بایرن و کسب عناوین متعهد هستم.”

تعریف از کین

او با ستایش از هری کین، حرفه ای بودن و ویژگی های رهبری کاپیتان تیم ملی انگلیس را تحسین کرد. و تحسین خود را از کمک های کین در زمین ابراز کرد.

شماره 18 بایرن
شماره 18 بایرن

نتیجه

در نهایت، گورتزکا در پاسخ به آرزوی رئیس باشگاه هربرت هاینر برای حضور بایرن در فینال لیگ قهرمانان 2025 در آلیانز آرنا، از نظر دیپلماتیک با هدف همسو شد و گفت: “من با رئیس موافقم. بدون شک این باید هدف ما باشد.”

عزم و تمرکز گورتزکا بر دستیابی به موفقیت شخصی و تیمی نشان دهنده تعهد او به بایرن مونیخ و جاه طلبی های تیم ملی آلمان برای افتخار اروپاست.

Pooria
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *