لورکوزن ۳-۰ بایرن: تیم آلونسو سر بایرن را هم برید

لورکوزن ۳-۰ بایرن: تیم آلونسو سر بایرن را هم برید. بایر لورکوزن در یک مسابقه رقابتی مورد انتظار بوندسلیگا با پیروزی 3-0 مقابل بایرن مونیخ، قهرمان فعلی در بای آرنا، یک پیروزی اعلام کرد. شاگردان ژابی آلونسو که در حال حاضر دو امتیاز از حریفان خود برتری داشتند، اختلاف را به پنج امتیاز افزایش دادند و آنها را در موقعیت برتر برای کسب عنوان قهرمانی در این فصل قرار دادند.

لورکوزن ۳-۰ بایرن: تیم آلونسو سر بایرن را هم برید

درخشش نیمه اول

بازی در حالی آغاز شد که بایر لورکوزن قصد خود را به نمایش گذاشت و پس از تلاش 11 دقیقه‌ای، درخشش مانوئل نویر ضربه ادلی را رد کرد. با این حال، اصرار لورکوزن در دقیقه 18 نتیجه داد، زمانی که پاس دقیق رابرت آندریش به یوسیپ استانیسیچ رسید، او با آرامش توپ را از کنار نویر عبور داد و به بن بست رسید.

بایرلورکوزن همچنان می تازد
بایرلورکوزن همچنان می تازد

با وجود چند تماس نزدیک، از جمله حرکت وسوسه انگیز تلا، لورکوزن عجله ای برای افزایش برتری خود در نیمه اول نداشت. شاگردان ژابی آلونسو بازی را به خوبی مدیریت کردند و با برتری شایسته به نیمه رسیدند.

تسلط در نیمه دوم

لورکوزن در نیمه دوم به عملکرد عالی خود ادامه داد. در دقیقه 50، پاس گل تلا به گریمالدو منجر به پایان بالینی شد و نتیجه 2-0 دو برابر شد. سپس لورکوزن از نظر استراتژیک عقب نشینی کرد و دفاع مستحکم و کنترل هافبک را حفظ کرد و تلاش های بایرن برای بازگشت را ناکام گذاشت.

بایرن مونیخ موقعیت های پراکنده ای داشت، از جمله تلاش در دقیقه 73 فریمپونگ، اما خط دفاعی لورکوزن محکم بود. در دقیقه 88، فریمپونگ دوباره به تیرک دروازه راست نزدیک شد و شانس بایرن برای بازگشت دیرهنگام را از دست داد.

مهر کردن معامله

با ورود به وقت اضافه، لورکوزن از یک فرصت پنالتی استفاده کرد. با هل دادن نویر به جلو برای کمک به تیمش، لورکوزن در دقیقه 5+90 یک ضد حمله سریع انجام داد. یک شوت از راه دور از سمت چپ دروازه خالی را پیدا کرد و پیروزی قاطع 3-0 را برای لورکوزن تضمین کرد.

لورکوزن ۳-۰ بایرن: تیم آلونسو سر بایرن را هم برید
لورکوزن ۳-۰ بایرن: تیم آلونسو سر بایرن را هم برید

نتیجه

سوت پایان بایرلورکوزن برتری خود را تایید کرد و آنها را با 55 امتیاز در صدر جدول بوندسلیگا قرار داد. بایرن مونیخ که اکنون با پنج امتیاز عقب است در رده دوم باقی ماند. تیم ژابی آلونسو آرزوهای خود را برای عنوان قهرمانی به نمایش گذاشت و این برد متقاعد کننده به عنوان یک لحظه مهم در تلاش آنها برای کسب افتخار قهرمانی عمل می کند.

Hesam
11 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *