خشم لواندوفسکی از هم‌تیمی نوجوان | لوا علت عصبانیت را گفت

در جریان بازی با آلاوز در لالیگا، خشم لواندوفسکی از هم‌تیمی نوجوان بسیار خبرساز شد. اما لواندوفسکی، اکنون علت عصبانیت را بیان کرده است. در این پست از «ورزشی»، ماجرای عصبانیت لواندوفسکی از هم‌تیمی‌اش را بررسی می‌کنیم.

خلاصه‌ی ماجرا

رابرت لواندوفسکی به علت عصبانیت از لمینه یامال می‌پردازد.

لواندوفسکی در جریان پیروزی بارسلونا در لالیگا مقابل آلاوز بر سر یامال فریاد زد.

مهاجم 35 ساله ظاهراً مشکل خاصی با لمینه یامال ندارد.

علت خشم لواندوفسکی از هم‌تیمی نوجوان

روبرت لواندوفسکی، مهاجم بارسلونا، انتقادات را به خاطر فریاد بر سر لمینه یامال نوجوان رد می‌کند. یامال در ماه جولای 16 ساله شد. او اولین بازی خود را در فصل گذشته تحت هدایت ژاوی را در سن 15 سالگی انجام داد. اما در حال حاضر به بازیکن ثابت تیم بزرگسالان تبدیل شده است. در واقع، آخر هفته گذشته، ششمین شروع او در ترکیب اصلی لالیگا در این فصل بود. او در هر بازی هم با دقایق متغیری بازی کرده است.

اما این جوان خود را درست در مرکز یک طوفان کوچک با لواندوفسکی یافت. لحظه‌ای در بازی آلاوز بود که یامال وقتی مهاجم کهنه‌کار درخواست پاس داشت. اما یامال به جای پاس، شوت کرد و به دنبال آن یک سرزنش کلامی سریع انجام شد.

پس از آن، یامال به سمت هم تیمی بسیار بزرگتر خود رفت و با او دست داد. اما به نظر می رسید که لواندوفسکی عمداً به او توجه نکرد. این جرقه واکنش رسانه‌ها را برانگیخت. به این دلیل که این بازیکن 35 ساله باید به عنوان یک ستاره ارشد و یک شخصیت مربی مانند به بازیکنان جوان بهتر عمل کند.

مرتبط با بارسلونا: ژاوی آماج انتقادات؛ دلیل عملکرد ضعیف بارسلونا از زبان ژاوی

لواندوفسکی: «همه‌چیز اتفاقی پیش آمد.»
لواندوفسکی: «همه‌چیز اتفاقی پیش آمد.»

و اما پاسخ لواندوفسکی به انتقادات

لواندوفسکی که هر دو گل را در برد 2-1 بارسلونا به ثمر رساند ، پاسخ داد. او در خطاب به خبرنگاران تاکید کرد: “بی توجهی به لمینه یامال؟ چیزی برای اظهار نظر وجود ندارد. این یک تصادف تمام عیار بود. گاهی اوقات در حین مسابقه فریاد می‌زنم، اما این طبیعی است.”

فیلم‌های بیشتری بعداً منتشر شد که نشان می‌دهد لواندوفسکی در طول بازی با لمال صحبت‌های بسیار مهربان‌تری رد و بدل می‌کند. هم‌چنین توصیه‌های سازنده اما آرام ارائه می‌دهد که به نظر می‌رسد مورد استقبال قرار گرفته است.

این نتیجه دومین برد متوالی بارسلونا در لالیگا را پس از باخت اولین ال کلاسیکو فصل در برابر رئال مادرید در ماه گذشته رقم زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *