آرسنال تاریخ بازگشت مارتین اودگارد از مصدومیت را اعلام کرد

مارتین اودگارد، یکی از مهره‌های اصلی آرسنال در حال حاضر مصدوم است. آرسنال تاریخ بازگشت مارتین اودگارد از مصدومیت را اعلام کرده است. در این پست از «ورزشی»، به جزئیات مصدومیت اودگارد، ریکاوری و تاریخ بازگشت او به میادین می‌پردازیم.

خلاصه

مارتین اودگارد سه بازی اخیر آرسنال را از دست داده است.

میکل آرتتا در مورد بازگشت احتمالی کاپیتان صحبت کرده است.

اودگارد برای مسابقات ملی پیش رو، در تیم ملی نروژ خواهد بود.

تاریخ بازگشت مارتین اودگارد از مصدومیت

مارتین اودگارد، کاپیتان آرسنال، پس از تعطیلات بین‌المللی ماه نوامبر، در مسیر بازگشت به میادین توپچی‌ها در اواخر ماه جاری است.

اودگارد از زمان پیروزی خارج از خانه آرسنال مقابل سویا در لیگ قهرمانان اروپا در ماه گذشته، هیچ بازی در ترکیب اصلی نبوده است. او پس از شکست از شفیلد یونایتد، با مشکلی که برای لگن او پیش آمد، از ترکیب اصلی کنار رفت. هرچند در شکست جام کارابائو کاپ مقابل وستهم، دقایقی در پایان بازی به میدان رفت.

با این وجود، این بازیکن 24 ساله بازی،های بعدی یرابر نیوکاسل، سویا و برنلی را از دست داد. حداقل دو غیبت آخر او احتمالاً به دلیل یک مصدومیت نامشخص در جریان تمرین است.

با این حال، هیچ نگرانی بلندمدتی وجود ندارد. زیرا مربی آرسنال، میکل آرتتا انتظار دارد که اودگارد قبل از پایان ماه نوامبر، زمانی که آرسنال به مصاف برنتفورد و لنز می‌رود، آماده بازی مجدد باشد.

میکل آرتتا در مورد بازگشت احتمالی کاپیتان تیمش صحبت کرده است.
میکل آرتتا در مورد بازگشت احتمالی کاپیتان تیمش صحبت کرده است.

اظهارات آرتتا درباره‌ی زمان بازگشت اودگارد

سرمربی آرسنال، پس از پیروزی آخر هفته مقابل برنلی توضیح داد: «من قرار است با بخش پزشکی جلسه‌ای داشته باشم. در این جلسه آخرین شرایط مارتین را بررسی می‌کنیم. اما فکر می‌کنم تا آخر تعطیلات بازی‌های ملی باز می‌گردد.»

همانطور که می‌دانید، اودگارد بخشی از ترکیب تیم ملی نروژ است. او برای بازی دوستانه مقابل جزایر فارو و بازی مقدماتی یورو 2024 مقابل اسکاتلند دعوت شده است. البته معلوم نیست که او در کنار آنها خواهد ماند یا خیر. البته نتیجه‌ی هیچ‌یک از این مسابقات مهم نیست. مرحله مقدماتی اخیر، جایگاه سوم نروژ در جدول رده‌بندی را تغییر نخواهد داد. چرا که رکورد برتر سر به سر نسبت به رتبه‌ی چهارم، گرجستان است. اسپانیا و اسکاتلند در حال حاضر خیلی جلوتر هستند. هر کدام هم واجد شرایط صعود هستند.

تنها راهی که نروژ می‌تواند به یورو 2024 برسد ، بازی‌های پلی‌آف است. آن‌ها برای ورود به این رقابت‌ها باید امیدوار باشند که از گروهی دیگر جواز حضور را کسب کند.

هم‌چنین بخوانید: 

Pooria
14 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *