نارضایتی لواندوفسکی از تاکتیک‌ های ژاوی | لوا مهره‌های هجومی بیشتری می‌خواهد

روبرت لواندوفسکی به ناامیدی از تاکتیک های بارسلونا اشاره کرد. در این پست از ورزشی به نارضایتی لواندوفسکی از تاکتیک‌های ژاوی در بارسلونا می‌پردازیم.

خلاصه

روبرت لواندوفسکی پیشنهاد می کند بارسلونا با مهاجمان کافی بازی نمی کند.

مهاجم در سه بازی لالیگا یک گل برای شروع فصل به ثمر رسانده است.

باشگاه پذیرای پیشنهادات برای آنسو فاتی است اما می تواند فران تورس را حفظ کند.

نارضایتی لواندوفسکی از تاکتیک‌های ژاوی

روبرت لواندوفسکی، مهاجم بارسلونا به ناامیدی از تاکتیک‌های این تیم در هفته‌های ابتدایی این فصل اشاره کرده است. به عقیده‌ی او بدون داشتن مهاجمان کافی در زمین، فاقد حمایت است.

قهرمان لالیگا در شروع فصل جدید، هفت امتیاز از 9 امتیاز ممکن را به دست آورده است. این تیم از زمانی که در بازی ابتدایی خود با تساوی 0-0 مقابل ختافه متوقف شد، پیاپی بر کادیز و ویارئال پیروز شد.

لواندوفسکی تنها یک بار موفق به گلزنی شده است. تنها در دقایق پایانی بازی ویارئال بود که بارسا توانست با نتیجه 2-0 پیش بیفتد.

در این مرحله، تیم ژاوی از سه بازی اول خود به همان میزان امتیاز کسب کرده بود. اما لواندوفسکی پس از زدن دو گل متوالی، پیش از این چهار گل زده بود.

لهستانی کهنه کار گفت: “ما بارسا هستیم و از ما انتظار می رود که نه تنها برنده شویم، بلکه فوتبال هجومی خوبی نیز بازی کنیم. اخیراً آنطور که باید نبوده است. بنابراین ما برای ایجاد موقعیت های بیشتر در مسابقات اذیت شدیم.” موندو دپورتیوو

این بازیکن 35 ساله که هفته گذشته تولدش را جشن گرفتبر این باوراست بارسا از ابتدای بازی ها با مهاجمان کافی بازی نکرده است.

شرایط فران تورس و آنسو فاتی در بارسلونا

او گفت: «وقتی می‌بینیم فران [تورس] یا آنسو [فاتی] می‌آیند، موقعیت‌های بیشتری ایجاد می‌کنیم. “گاهی اوقات ما با بازیکنان هجومی کافی بازی نمی کنیم. من حمایتی ندارم.

“من متوجه می شوم که گاهی اوقات، اگر بین دو مدافع میانی قرار بگیرم. اسن برای مدافعان راحت تر است. در بسیاری از بازی ها شانس گلزنی زیادی ندارم. در دو بازی اخیر، موقعیت های زیادی نداشتم، من این فرصت را نداشتم. توپ‌های زیادی دریافت نمی‌کنم. بنابراین گاهی اوقات مجبور می‌شوم موقعیت‌های خودم را ایجاد کنم.”

 بارسلونا همچنان منتظر پیشنهاد برای فاتی است. موضعی که از پایان فصل گذشته پس از یک سال ناامیدکننده در حاشیه تغییر نکرده است. اما تورس پس از اصرار بر اینکه می‌خواهد برای جایگاهش در تیم بجنگد، از احیای خود لذت می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *