مسی به آمریکا می رود؟ | نظر مسی درباره ی MLS

یکی از لیگ هایی که مسی به آن لینک شده است لیگ MLS آمریکا است. اما آیا ستاره ی آرژانتینی آماده ی چنین انتقالی هست؟ با این پست از ورزشی همراه باشید.

آیا مسی به آمریکا و لیگ MLS می رود؟

انتظار نمی رود لیونل مسی، مهاجم آریس سن ژرمن فصل آینده در MLS بازی کند. اما شایعات در مورد آینده او همچنان در حال افزایش است.

قرارداد آرژانتینی با قهرمان فرانسه در پایان این فصل تمام می شود.  به نظر می رسد دو گزینه قابل قبول در حال حاضرتف مدید قرارداد او در پاریس یا بازگشت به بارسلونا برای احیای دوباره روابط او با باشگاه سابقش است.

خیلی ها فکر کرده اند که او تصمیم می گیرد اروپا را ترک کند و به آمریکای شمالی برود یا به عربستان سعودی؛ اما رسانه آرژانتینی TNT Sports ادعا می کند که احتمال بازی مسی در لیگ آمریکا “خیلی بعید است”.

تمرکز مسی روی کوپا آمریکای 2024 است
تمرکز مسی روی کوپا آمریکای 2024 است

تمرکز مسی روی کوپا آمریکای 2024 است

آرتورو بولیان ، روزنامه‌نگار، اطمینان داده است که بازیکن فعلی پاری سن ژرمن به دنبال این است که در سطح رقابتی بالایی باقی بماند تا برای کشورش در کوپا آمریکا 2024 بازی کند.

بولیان در مورد گزینه MLS گفت : “این بسیار بعید است. خیلی دور به نظر می رسد.” کوپا آمریکا 2024 در راه است و چالش های جدیدی برای خود مسی در راه است. بنابراین، عربستان سعودی و لیگ برتر فوتبال بسیار بعید هستند. حداقل این کلمه بسیار دور از ذهن است.

مسی به بارسلونا لینک شده است

در هفته های اخیر، شایعات در مورد بازگشت احتمالی آرژانتینی به بارسلونا افزایش یافته است که به دلیل آخرین اظهارات هیئت مدیره باشگاه و سرمربی خود تیم، ژاوی هرناندز، جدی تر هم شده است.

اگرچه به نظر می رسد گزینه بازگشت به “خانه اش” در روزهای اخیر قوت گرفته است، اما حقیقت این است که مسی فقط یک پیشنهاد تمدید قطعی از تیم فعلی خود، PSG دارد. زیرا بارسلونا هنوز تماس رسمی با این بازیکن آرژانتینی برقرار نکرده است.

Pooria
3 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *