سرمربی آرژانتین خداحافظی می‌کند؟ | جدایی احتمالی اسکالونی از آرژانتین

جدایی احتمالی اسکالونی از آرژانتین ممکن است شرایط را برای قهرمان جهان پیچیده کند. آیا سرمربی آرژانتین خداحافظی می‌کند؟ اسکالونی می‌گوید شرایط برای ماندن پیچیده است.

جدایی احتمالی اسکالونی از آرژانتین

سرمربی آرژانتینی پس از پیروزی در ماراکانا صحبت می‌کند. بازی برزیل و آرژانتین، نبردی از شگفتی ها بود. عملاً هر چیزی که می‌تواند در یک مسابقه بیفتد، رخ داد.

حادثه شروع بازی، ضربات، انفجارها، پیروزی آلبی سلسته و غیره؛ و پیام ناراحت کننده لیونل اسکالونی پس از پایان مسابقه، که برای آرژانتینی‌ها بسیار دلسرد کننده بود.

به گزارش «ورزشی»، آرژانتین با پیروزی برابر برزیل در ماراکانا به دستاوردی تاریخی دست یافته است. اما اسکالونی در مورد ادامه سرمربیگری خود تردید دارد: «آرژانتین به مربی با انرژی لازم و خوب نیاز دارد. من با بازیکنان و مدیران صحبت خواهم کرد.»

برنده فعلی جام جهانی و کوپا آمریکا بر تردیدهای خود تاکید کرد. او گفت: «در این مدت باید به چیزهای زیادی فکر کنم. این بازیکنان چیزهای زیادی به ما داده‌اند. باید در مورد کاری که می خواهم انجام دهم خیلی فکر کنم. فعلاً نه خداحافظی است نه چیز دیگری.»

لیونل اسکالونی در مورد آینده‌ی خود تردید دارد
لیونل اسکالونی در مورد آینده‌ی خود تردید دارد

آرژانتین یک برد دیگر در ماراکانا به دست آورد

ضربه سر نیکلاس اوتامندی از آرژانتین در دقیقه 63 باعث پیروزی تیم اسکالونی شد. در این مسابقه که درگیری شرم‌آوری بین هواداران آرژانتینی و برزیلی را دربرداشت و باعث شد بازی در ماراکانا بیش از نیم ساعت به تعویق بیفتد.

این بازی یکی از شدیدترین رقابت های بین المللی در جهان است. بازی برزیل و آرژانتین توجه زیادی را در سراسر جهان به خود جلب می کند.

نه تنها خلق و خوی خاصی در مورد بازی ها وجود دارد، بلکه بسیاری از بهترین بازیکنان فوتبال جهان را در محیطی با اکتان بالا نمایش می‌دهد. علاوه بر این، ماراکانا یکی از جوی‌ترین و تاریخی‌ترین استادیوم‌های فوتبال جهان است.

Pooria
22 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *