لوکاتلی و آدرین رابیو

لوکاتلی گلش را به خانواده اش تقدیم کرد. پس از سوت پایان بازی میلان – یوونتوس، مانوئل لوکاتلی درباره گل خود در این دیدار و تکرار تاریخ صحبت کرد. در یک رویارویی هیجان‌انگیز میلان و یوونتوس، مانوئل لوکاتلی، هافبک با استعداد بانوی پیر موفق شد خط دفاعی میلان را بشکند و دقیقاً هفت سال پس از گلزنی او در مقابل یوونتوس با پیراهن میلان، تنها گل این دیدار را به ثمر رساند.

این بازی به لطف ضربه دیدنی هافبک ایتالیایی با برتری 1-0 یوونتوس به پایان رسید. اما این اهمیت قلبی پشت این گل بود که واقعاً در بین لوکاتلی و هواداران طنین انداز شد.

لوکاتلی گلش را به خانواده اش تقدیم کرد
لوکاتلی گلش را به خانواده اش تقدیم کرد

لوکاتلی گلش را به خانواده اش تقدیم کرد

مصاحبه بعد از بازی با شبکه دازن، لوکاتلی را احساساتی و غرق در لحظه دید. در حالی که سعی می کرد چرخش سورئال وقایع را بیان کند، اشک در چشمانش حلقه زد.

آن گل به یوونتوس حتی قبل از این بازی در ذهن من بود و به آن فکر می کردم، چه برسد به زمانی که موفق به گلزنی شدم. واقعاً سرنوشت این بود که در همان روز، هفت سال بعد، با پیراهن متفاوت گلزنی کنم. باورنکردنی است.

روند فکری لوکاتلی در تقابل با تیم سابقش

لوکاتلی علاوه بر این، بینش تکان دهنده ای را از روند فکری خود منتهی به مسابقه به اشتراک گذاشت. او گفت: می دانستم که همان تاریخ است، با خانواده ام صحبت کردیم و گل ها را به آنها می دهم. تعهد او به خانواده‌اش و قدردانی از حمایت آنها گواهی بر اهمیت این لحظه در حرفه اوست.

لوکاتلی در تیم ملی
لوکاتلی در تیم ملی

خواسته ی آدرین رابیو از او

آدرین رابیو، هم تیمی لوکاتلی، فاش کرد که او از هافبک ایتالیایی خواسته تا این بار با گلزنی برای یوونتوس، خود را نجات دهد. لوکاتلی فاش کرد: “درست است، او به من گفت این بار برای یووه گل بزنم.” به نظر می رسد که حتی در درون تیم، ارتباط شخصی عمیقی که این مسابقه برای لوکاتلی برقرار کرد، به رسمیت شناخته شد.

ترک آث میلان

لوکاتلی علیرغم اینکه میلان را ترک می کند و حرفه ای را در باشگاه های دیگر دنبال می کند، علاقه عمیقی به شهر خود و ورزشگاه نمادین آن، سن سیرو دارد. لوکاتلی در مصاحبه با شبکه دازن گفت:«آن گلم به یوونتوس حتی قبل از این بازی هم در ذهنم بود و به آن فکر می‌کردم، چه رسد به زمانی که موفق به گلزنی شدم.

“بازی در اینجا همیشه خاص است، من اینجا بزرگ شدم، سن سیرو و این هواداران همیشه در قلب من خواهند بود. انتخاب های دیگری در زندگی انجام دادم و از جایی که هستم خوشحالم. امشب فوق العاده بود. نمی توانستم باور کنم که من گل دوباره در همان تاریخ بود.”

لوکاتلی گلش را به خانواده اش تقدیم کرد
لوکاتلی گلش را به خانواده اش تقدیم کرد

نتیجه

برای مانوئل لوکاتلی، این مسابقه فقط برای تضمین پیروزی برای یوونتوس نبود. این یک لحظه عمیق و احساسی بود که اهمیت خانواده و سرنوشت را در سفر فوتبال او تأیید کرد. گل خیره کننده او نمادی از وحدت گذشته و حال او است و یادآوری زیبایی است که در دنیای ورزش، گاهی اوقات خاص ترین لحظات آنهایی هستند که قلب را لمس می کنند.

Hesam
23 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *