بهروز عطایی سرمربی شعبه دوم تیم ملی شد

بهروز عطایی سرمربی سابق والیبال ایران جزو یکی از چهره های مورد توجه و جنجالی این روزها در ورزش ایران به شمار می رود. در چند ماه اخیر خبرها درباره این مربی بسیار زیاد شده و حسابی جنجالی شده است. در ادامه سایت ورزشی با “بهروز عطایی سرمربی شعبه دوم تیم ملی شد” همراه شوید.

 

بهروز عطایی سرمربی شعبه دوم تیم ملی شد

به گزارش سایت ورزشی ، بهروز عطایی یکی از نام های جنجالی و مورد توجه ماه های اخیر والیبال ایران بود. سرمربی برکنار شده تیم والیبال ایران که روزهای عجیبی را در سه ماه گذشته پشت سر گذاشت و در پایان باعث استعفایش شد. در این مدت نتایج تیم ملی زیاد مرور شد. والیبال ایران در سه تورنمنت لیگ ملت ها، قهرمانی آسیا و کم رنگ شدن رویای حضور در المپیک پاریس ناکام مانده است. البته عطایی توانست در بازی های هانگژو یک طلا بدست بیاورد. اما نتایج بعدی آنقدر نا امید کننده بود که سرانجام باعث اتمام فعالیت این شخص در والیبال ایران گشت.

 

 

بهروز عطایی سرمربی شعبه دوم تیم ملی شد

بهروز عطلایی حالا برای فراموش نمودن کابوس های تلخ چند ماه قبل به دنبال راه و روش هایی برای این مورد است. سرمربی سابق والیبال ایران در این فصل از شهر خود یعنی آمل فاصله گرفت و هدایت تیم فولاد سیرجان را عهده دار شد. با اینکه تیم شهداب تا پارسال مدعی شماره یک قهرمانی در لیگ والیبال ایران بود. اما در این فصل نمی توانیم قاطعانه در این مورد حرف بزنیم. چرا که شهداب حالا یک رقیب سخت و پرستاره بنام فولاد سیرجان دارد. بهروز عطایی می خواهد با یک قهرمانی در لیگ ایران ثابت نماید که این حجم از انتقادها کاملا غیر منصفانه بوده است.

بهروز عطایی سرمربی شعبه دوم تیم ملی شد

لیست تیم فولاد سیرجان و حضور عطایی:

با توجه به لیست بازیکنان تیم فولاد سیرجان در این فصل باید گفت که بهروز خان هدایت شعبه دوم تیم ملی والیبال ایران را عهده دارد. آنها در پست پاسور نفر اولتیم ملی والیبال یعنی محمد طاهر وادی را در اختیار دارند. سید محمد موسوی نیز کاپیتان و ستاره تیم است و در کنار محمد فلاح ملی پوش دیگر تیم فولاد در پست سرعتی زن قرار دارد. بخش پست دریافت کننده نیز دو ملی پوش یعنی پوریا حسین خانزاده و شهروز همایون فرمنش حضور دارند. آنها یک بازیکن سابق تیم ملی یعنی مجتبی میرزاجانپور را در اختیار دارند. در نهایت نیز پست لیبروی این باشگاه مهدی مرندی است تا عطایی در این فصل تمام ستاره ها را در اختیار دارد.

بهروز عطایی سرمربی شعبه دوم تیم ملی شد

البته تیم فولاد سیرجان در بخش پشت خط زن نیز اسم های بزرگی در ترکیب خودش مشاهده نمی کند. البته بعید به نظر نمی رسد که در آینده و در مرحله پلی آف آنها یک ستاره نام آشنا را در این پست جذب نمایند. بنابراین باید گفت که سیرجانی ها اولین و مهم ترین تیم چالی برای شهداب یزد هستند که به دنبال هت تریک در قهرمانی لیگ برتر والیبال هستند.

لیست تیم فولاد سیرجان و حضور عطایی

mohamadnd
23 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *