با لوران پدیده برزیلی فلامینگو آشنا شوید | لوران نیمار بعدی فوتبال است

لوران کیست؟ در این پست از ورزشی، با لوران نیمار بعدی فوتبال دنیا و پدیده برزیلی فلامینگو آشنا خواهیم شد.

خلاصه

منچستریونایتد و برایتون در تعقیب و گریز لوران ستاره فلامینگو هستند.

وینگر نوجوان رکورد گلزنی وینیسیوس جونیور در فلامینگو را شکست.

نیمار و آرین روبن الهام بخش او هستند.

لوران نیمار بعدی فوتبال است

فلامنگو به تولید استعدادهای جوان برتر شهرت دارد. او آخرین نفر از خط تولید لوران 17 ساله است.

لوران که بخشی جدایی ناپذیر از نسل جذاب برزیل در سال 2006 است، در حال حاضر توجه زیادی را از سراسر جهان به خود جلب کرده است. 90 دقیقه متوجه شد که منچستریونایتد و برایتون اند هوو آلبیون خود را به عنوان رهبران اولیه در نبرد برای امضای او قرار می دهند. اما لیست تیم‌های خواهان او گسترده است. در این پست همه چیزهایی است که باید در مورد لوران بدانید.

لوران، مهاجم و وینگر تیم فلامینگو و برزیل است
لوران، مهاجم و وینگر تیم فلامینگو و برزیل است

فعالیت حرفه ای لوران تا کنون

لوران شروع کندی در فوتبال داشت. در حالی که استعداد طبیعی او همیشه آشکار بود،مربیان نگرانی های اولیه در مورد اعتماد به نفس و تمایل او برای صعود به اوج داشتند. قبل از اینکه سفر به یک تورنمنت در برلین در سن 13 سالگی باعث تغییر در ذهنیت او شود.

یک پیشاهنگ فلامنگو بلافاصله بعد از اجراهای او متوجه شد. سپس از لوران دعوت کرد تا به آکادمی بپیوندد.

ماتورا جونیور به گلوبو گفت: “او نسبت به سایر بازیکنان برتر بود. ” او اقدامات کمی در بازی داشت. اما توجه ما را به خود جلب کرد و می‌خواست او را به باشگاه بیاورد و پیشرفت کند.»

لوران قبل از امضای اولین قرارداد حرفه‌ای خود در جشن تولد 16 سالگی‌اش، با باشگاهش که مشتاق است آینده‌اش را در اسرع وقت تضمین کند. موفقیت‌های زیادی در سطح جوانان با فلامنگو داشت. او فقط چند ماه بعد شرایط بهتری را امضا کرد. سپس اولین بازی بزرگسالان خود را برای فلامنگو در ژانویه 2023 در یک مسابقه Campeonato Carioca با Audax Rio انجام داد.

ظهور طوفانی او زمانی ادامه یافت که لوران اولین گل خود را برای باشگاه دو هفته بعد در برابر بانگو به ثمر رساند. با این گل او تبدیل به جوانترین گلزن تاریخ فلامنگو شد. در 16 سال و شش ماه و 20 روز، او رکوردی را که قبلاً در اختیار وینیسیوس جونیور، ستاره فعلی رئال مادرید بود، شکست. زمانی که وینیسیوس 17 سال بود و این کار را انجام داد.

در سطح بین المللی، لوران بخشی از تیم زیر 17 سال برزیل بود که در سال 2023 قهرمان آمریکای جنوبی شد.

نقاط قوت لوران

اولین چیزی که در مورد لوران متوجه خواهید شد، دریبل زدن اوست. این جوان سریعی است. اما او این سرعت را با حرکات پا عالی و قدرت چشمگیر ترکیب می کند که خلع ید او را بسیار دشوار می کند.

او حتی خود را با نیمار مقایسه می کند. لوران به گلوبو می گوید : “من سریع هستم، می توانم دریبل بزنم، توپ را می زنم، ضربات ایستگاهی می زنم. همه چیز انجام می‌دهم.”

لوران به عشق تیراندازی نیز معروف است. هنگامی که او از پشت مدافعان می گذرد. معمولاً یک ضربه دنبال می شود و قدرت ضربات او اغلب برای دروازه بان ها مشکل ایجاد می کند.

او دوست دارد از جناح راست به سمت پای چپ قوی‌ترش برود. لوران، آرین روبن را به خاطر عشقش به این حرکت می‌داند.

او توضیح داد: “من بیشتر به بازی در سمت راست عادت دارم، به وسط کات بزنم. اما ویژگی بسیار خوبی که دارم بازی در تمام پست ها در خط جلو است.” نقطه قوت من دریبل زدن است. زمانی که به وسط برش می زنم. روبن [به من الهام می دهد]. زمانی که در بایرن مونیخ بود، او را کمی بازی دیدم.

“اما رویای من این است که به عنوان یک حرفه ای برای فلامینگو بازی کنم و عناوین کسب کنم. من خودم را حرفه ای بازی می کنم. با آرامش کار می کنم. آنها قبلاً گفته اند: “برو، خودت را وقف کن.”

بند آزادی لوران

فلامینگو پیش از این دو قرارداد با تیم اول به لوران واگذار کرده است. در مورد دومی بند فسخ 50 میلیون یورو (43 میلیون پوند) وجود دارد. او تا دسامبر 2025 قرارداد دارد.

Pooria
1 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *