لوئیس موریل برنده دراماتیک

لوئیس موریل برنده دراماتیک.در حالی که شب برگامو با غرش‌های یک پیروزی در آخرین نفس منعکس می‌شد، لوئیس موریل به قهرمان غیرمنتظره‌ای تبدیل شد . در دیداری که در تاریخ 12 سپتامبر 2023 در سری آ برگزار شد، 3-2 را برای آتالانتا مقابل میلان به ارمغان آورد.

لوئیس موریل برنده دراماتیک

این مسابقه که نمایش خیره کننده ای از فوتبال تهاجمی بود

لوئیس موریل برنده دراماتیک
لوئیس موریل برنده دراماتیک

شاهد بود که آتالانتای جیان پیرو گاسپرینی با قدرت آث میلان به مصاف هم رفت و هر کدام ستاره های خود را برای شبی به یاد ماندنی کنار هم قرار دادند. آدمولا لوکمن ضربه اولیه را برای آتالانتا ایجاد کرد و گل اول را به ثمر رساند. اما با بازگشت قدرتمند میلان به رهبری اولیویه ژیرو و بعداً لوکا یوویچ. برتری را از بین برد. با شدت گرفتن احساسات و شکوفایی شانس در هر دو انتها. به نظر می رسید که این سهمی از غنایم بین این دو باشد تا زمانی که درام در وقت های تلف شد رخ داد.

تلاش‌های اولیه آتالانتا با تلاش‌های لوکمن مشخص شد، پرتو امیدی برای تیمی که طعم پیروزی در چهار مسابقه اخیر خود را نچشیده بود. علی‌رغم افزایش اولیه. آتالانتا تقریباً خود را عقب‌تر می‌دید زیرا ژیرو از میلان و چارلز دی کتلره به دنبال مجازات موقعیت‌های از دست رفته آتالانتا بودند. انعطاف پذیری تیم گاسپرینی زمانی که ضربه لوکمن از فیکایو توموری از میلان منحرف شد و وارد دروازه شد. ثروت را به نفع آنها تبدیل کرد.

میلان که شاهد گل تساوی نیمه اول بود

میلان که شاهد گل تساوی نیمه اول بود
میلان که شاهد گل تساوی نیمه اول بود

از طریق ضربه سر بلند ژیرو از کرنر الساندرو فلورنزی بود. میلان حرکت را به دست آورد. این گل که باعث بدتر شدن تیم میزبان شد. در یک بازی جنجالی به ثمر رسید. اتفاقی که آتالانتا معتقد بود باید یک ضربه ایستگاهی به نفع آنها می گرفت.

نیمه دوم گواهی بر سرسختی برای هر دو باشگاه بود. با برتری میلان که به همان اندازه با مقاومت آتالانتا مواجه شد . به ناچار لوکمن را دوباره به گل رساند. با این حال، هت‌تریک احتمالی او با یک سیو فوق‌العاده توسط مایک ماگنان از میلان و یک اشتباه تکان دهنده ناشی از یک ریباند خنثی شد.

عزم میلان درخشید

عزم میلان درخشید
عزم میلان درخشید

زیرا یوویچ با پاهای تازه، پاس گل کریستین پولیشیچ را به گل تبدیل کرد و ظاهراً نتیجه را به تساوی کشاند. اما فوتبال، مانند همیشه غیرقابل پیش بینی، آخرین عمل خود را زمانی انجام داد که کاپیتان میلان. داوید کالابریا، دستورات خود را برای دریافت کارت زرد دوم دریافت کرد.

در آغوش رو به مرگ مسابقه، لحظاتی پس از ارسال. موریل بازیکن آتالانتا به عقبی برخورد کرد که به زیبایی راه خود را از کنار Maignan پیدا کرد و ورزشگاه را با خوشحالی و ناباوری مشتعل کرد. این پایان بداهه اما جسورانه بازگشت آتالانتا را به مسیرهای پیروزی به طور مختصر و چشمگیر تضمین کرد.

هر دو تیم اکنون قرار است

هر دو تیم اکنون قرار است
هر دو تیم اکنون قرار است

تمرکز خود را روی آرمان‌های اروپایی معطوف کنند . میلان برای یک بازی حیاتی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل نیوکاسل آماده می‌شود. بازی‌ای که پیامدهای مهمی برای امیدهای آنها برای پیشرفت دارد. همزمان. آتالانتا برای بازی در لیگ اروپا مقابل راکو چستوخوا آماده می‌شود تا قهرمانی هیجان‌انگیز داخلی خود را به مرحله قاره برساند.

غرق در هیجان

یک پیروزی نفس گیر، شب آتالانتا در برابر آث میلان به عنوان نمایشی کلاسیک از غیرقابل پیش بینی بودن و هیجان محض که فوتبال ایتالیا همیشه ارائه می دهد، در سالنامه ثبت خواهد شد.

Hesam
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *