اسپالتی سرمربی ایتالیا اکنون شهروند افتخاری ناپل است

اسپالتی سرمربی ایتالیا اکنون شهروند افتخاری ناپل است.8 دسامبر 2023، ساعت 12:28 یک روز مهم برای لوچیانو اسپالتی است زیرا سرمربی تیم ملی ایتالیا اکنون شهروند افتخاری ناپل است.

اسپالتی سرمربی ایتالیا اکنون شهروند افتخاری ناپل است

گائتانو مانفردی

اسپالتی سرمربی ایتالیا اکنون شهروند افتخاری ناپل است
اسپالتی سرمربی ایتالیا اکنون شهروند افتخاری ناپل است

شهردار ناپل، در مراسمی که در آن کلیدهای شهر به اسپالتی اعطا شد/ این افتخار مدنی 64 ساله به این تاکتیکیست 64 ساله اهدا شد. ارتباط اسپالتی با ناپولی – که در تاریخ پس از هدایت ناپولی به اولین قهرمانی خود در سری آ در 33 سال قبل از پایان فصل گذشته تثبیت شد – با احترام زیادی مورد تجلیل قرار گرفت.

مربی محترم که اهل توسکانی اس. از اینکه به عنوان “پسر شهر” در آغوش گرفته شد، بسیار خوشحال شد و آرزوهای خود را برای تحکیم پیوندهای خود با ناپل با به دست آوردن خانه در آنجا آشکار کرد. جدایی اسپالتی از ناپولی محبوب تابستان گذشته زمانی رخ داد که او هدایت تیم ملی ایتالیا را از روبرتو مانچینی به دست گرفت.

لوچیانو اسپالتی

لوچیانو اسپالتی
لوچیانو اسپالتی

اکنون به یک باشگاه انحصاری شهروندان افتخاری می‌پیوندد. فهرستی که توسط فوتبالیست افسانه‌ای آرژانتینی. دیگو مارادونا، که او نیز به عنوان نماد ناپلی جاودانه شد مزین شد. به رسمیت شناختن اسپالتی فقط یک تمجید نیست. بلکه نشان دهنده تأثیر محو نشدنی او بر شهری است که به خاطر اشتیاقش به فوتبال و آغوش پرشور آن کسانی که روح بازی را ارتقا می دهند، شهرت دارد.

به رسمیت شناختن لوچیانو اسپالتی به عنوان شهروند افتخاری، گویای رابطه صمیمی بین شهر ناپل و قهرمانان فوتبال آن است. استراتژی و چشم انداز اسپالتی برای SSC ناپولی. باشگاهی که مدت ها در آرزوی طعم شکوه بود که زمانی شهر دیوانه فوتبال در دوران مارادونا را زیبا می کرد. تحول آفرین بود.

تحت سرپرستی اسپالتی

تحت سرپرستی اسپالتی
تحت سرپرستی اسپالتی

ناپولی یک رنسانس را تجربه کرد. روحیه ناپلی‌ها را احیا کرد و حس غرور را در باشگاهی احیا کرد که برای هواداران پرشورش بسیار فراتر از یک نهاد ورزشی است – این نماد هویت و میراث آنهاست. عملکرد تیم تحت هدایت او نه تنها از نظر تاکتیکی خوب بود. بلکه از نظر احساسی هیجان‌انگیز بود و قلب هواداران را تسخیر کرد و ناپولی را دوباره به عنوان یک نیروی قدرتمند در فوتبال ایتالیا معرفی کرد.

بنابراین، افتخار شهروندی، گواهی بر تأثیر عمیق اسپالتی بر شهر، هم از نظر ورزشی و هم در قلب جمعی مردم آن است. در جایی که مسابقات و مسابقات قهرمانی اغلب زودگذر هستند، پیوندی که اسپالتی با ناپل ایجاد کرده است در تاریخ داستانی این شهر حک شد.

این مراسم به خودی خود

این مراسم به خودی خود
این مراسم به خودی خود

ادای احترامی به مردی بود که اکنون نامش با افسانه هایی که گذشته ناپولی را تعریف کرده اند ذکر خواهد شد. این فقط ارائه یک کلید نمادین به او نبود. بلکه باز کردن جایگاهی همیشگی در میراث فرهنگی و اجتماعی ناپولی بود.

در حالی که اسپالتی به هدایت تیم ملی ادامه می دهد و از تجربیات و فلسفه قهرمانی خود استفاده می کند. ناپل به خاطرات و میراث فصلی که برای شهر نه فقط یک جام. بلکه روایتی از پیروزی و با هم بودن به ارمغان آورد، محکم خواهد ماند.

اکنون

به عنوان یک شهروند افتخاری، قلب لوچیانو اسپالتی هم‌آهنگ با مردم ناپل می‌تپد – پسر واقعی شهر که در تار و پود تاریخ بزرگ آن تنیده شد. به عنوان یادآوری می‌ایستد که فوتبال در ناپل چیزی بیش از یک بازی است. این روایتی است از شور و شوق. سفری از احساسات، و مهمتر از همه. داستانی از عشق بین یک مربی و شهری که او را به عنوان یکی از خودشان پذیرفت.

Hesam
9 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *