لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

سردار آزمون ملی پوش ایرانی تیم آس رم می توانست بهترین بازی فصل خود را در جربان برتری در مقابل ساسولو به نمایش بگذارد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

 

لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

به گزارش سایت ورزشی، سردار آزمون برخلاف هشت حضور تعویضی قبلی در سری آ ایتالیا. دیشب زودتر از همیشه به زمین وارد شد. و بعد از اینکه گرگ ها نیمه اول مسابقه ساسولو را با 1-0 پشت سر گذاشته بودند، با نظر ژوزه مورینیو از شروع نیمه دوم به زمین رفت. و حضورش دوباره با برد آس رم همراه شد. آزمون بازیکن ایرانی با حضور و نمایش موثر در ترکیب تیم نشان داد واقعا فوق العاده است. او حتی یک گل برای برتری تیمش در هفته یازدهم سری آ ایتالیا در مقابل لچه به ثمر رسانده است. در دیدار اخیر خود در مقابل اودینزه نیز عملکرد درخشانی داشت. و بر روی گل تیم خودش تاثیر داشت. دیشب هم می توانست ستاره اول تیم مورینیو در جدال با ساسولو باشد که این اتفاق رخ نداد.

لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

سردار در دقیقه 54 پاس رو به جلوی پائولو دیبالا را دریافت نمود. او فقط مدافع ساسولو را در مقابل خود مشاهده می کرد. و شانس عبور از او و تک به تک شدن را نیز داشته است. با فداکاری زیاد یک انتخاب عالی و تصمیم درستی گرفت و با پاس در عرض ، روملو لوکاکو را در موقعیت گلزنی عالی قرار داد که این ستاره بلژیگی از پاس موقعیت سازی سردار استفاده نکرد. آزمون در هشت بازی تعویضی قبلی برای رم یک گل زده است. در این مسابقه نیز این شانس را داشت تا اولین پاس گل خود را در سری آ ایتالیا در مقابل ساسولو ثبت نماید. اما فرصت سوزی عجیب و غریب روملو لوکاکو و شوت زمینی این مهاجم در دستان گلر حریف باعث از دست رفتن این موقعیت شد. در واقع این موقعیت بهترین گزینه برای زدن گل تساوی گرگها بود.

لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

سردار آزمون بازیکن با انگیزه رم ایتالیا

آزمون بازیکن ایرانی و اهل استان گلستان و شهرستان گنبد کاووس است که همیشه با انگیزه فوتبال بازی می کند. آزمون با تلاش زیاد در ترکیب تیمش، 3 دقیقه بعد از خلق موقعیت طلایی برای لوکاکو و هدر رفتن آن این شانس را داشت تا خودش گلزنی نماید. اما بعد از اینکه پاس بلند از میانه زمین دریافت کرد. با یک کنترل عالی و شوت روی پا زمینی نزدیک بود دومین گل فصل خودش را در سری آ به ثمر برساند. که ضربه او با اختلاف کم از تیرک عموی  سمت چپ به اوت رفت.

لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

تلاش زیاد سردار با ایفای نقش خود بر روی دو موقعیت در کنار ثبت دقت پاس 93 درصدی در 14 پاس به همراه 21 لمس توپ در شبی که رم در نیمه دوم با حضور موثر این ستاره ایرانی موفق به کامبک شد و دو گل به ثمر رساند. جالب اینجا بود که اگر پاس زیادی از سوی هم تیمی های خود دریافت می کرد، شاید گل دوم خود را در این فصل می زد. سردار آزمون پس از پایان مسابقه در آغوش هم‌تیمی‌هایش به شادی پرداخت. و پس از آن پیراهن خود را به یکی از هواداران رم داد.

mohamadnd
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *