نگاه عجیب مورینیو به سردار آزمون

ستاره ایرانی باشگاه رم با توجه به نمایش خیره کننده هفته قبل ، دیشب نیز در ترکیب اصلی تیمش در مقابل ساسولو حضور نداشت. اما در نیمه دوم به ترکیب راه پیدا کرد. و به عنوان یار تعویضی به درون زمین آمد. در ادامه سایت ورزشی با نگاه عجیب مورینیو به سردار آزمون همراه شوید.

 

نگاه عجیب مورینیو به سردار آزمون

به گزارش سایت ورزشی، آزمون ستاره ایرانی باشگاه رم در 10 هفته قبل سری آ ایتالیا همیشه در فهرست نفرات تیمش حضور داشت و در این مدت هشت بار به عنوان یار جانشین به درون زمین رفت و نمایش فوق العاده ای داشت. انتظار می رفت که درخشش او در مسابقه با اودینزه او را به ترکیب اصلی برساند و بازهم دیشب این اتفاق رخ نداد. آس رم ایتالیا در شرایطی که مثل همیشه آزمون را در لیست بازیکنان خودش دارد. از ساعت 20:30 دیشب به وقت تهران در ورزشگاه ماپی به مصاف تیم رده چهاردهمی ساسولو رفت تا یکی از دیدارهای هفته چهاردهم سری آ را رقم بزند.

لوکاکو علیه سردار آزمون شد!

نگاه عجیب مورینیو به سردار آزمون

آزمون از دقیقه 47 به میدان آمد. و چند موقعیت نیز بدست آورد، اما نتوانست گل بزند. مهاجم ایرانی رم در هشت حضور تعویضی خودش در فصل جاری سری آ موفق شده یک گل حساس در مقابل لچه بزند. هفته قبل نیز نمایش فوق العاده ای در مقابل اودینزه داشت و بازهم مورینیو او را در ترکیب قرار نداده است. سردار آزمون در دیدار هفته گذشته رم مقابل اودینزه در حالی که تیمش کار را با تساوی یک بر یک دنبال می‌کرد. در دقیقه 63 وارد زمین شد. و در دقیقه 81 روی گل دوم موثر بود. تا در مسیر پیروزی قرار بگیرند. شاگردان مورینیو با 6 پیروزی، 3 تساوی و 4 شکست در این فصل 21 امتیازی و تیم هفتم جدول سری آ ایتالیا هستند. که با پیروزی 2-1 در مقابل ساسولو صعود سه پله ای به جدول داشته اند.

mohamadnd
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *