منچسترسیتی با نتیجه 4-1 ساوتهمپتون را شکست داد.

منچسترسیتی با نتیجه 4-1 ساوتهمپتون را شکست داد. در این پست از سایت ورزشی اخبار ورزشی فوتبال را که مربوط به بازی جذاب و هیجان انگیز منچسترسیتی مقابل ساوتهمپتون بود را مرور میکنیم.

هالند بازگشت خود را با دو گل نشان داد. و تعداد گل های خود را به 30 گل در لیگ برتر در این فصل و 44 گل در تمام رقابت ها رساند. کوین دی بروین نیز تاریخ ساز شد و به سریع ترین بازیکنی تبدیل شد که در این روند به 100 پاس گل در لیگ برتر رسیده است.

گریلیش و آلوارز نیز گلزنی می‌کنند
گریلیش و آلوارز نیز گلزنی می‌کنند

گریلیش و آلوارز نیز گلزنی می‌کنند تا سیتی هشتمین برد متوالی خود را در تمامی رقابت‌ها کسب کند. و فاصله آن با آرسنال را به تنها پنج امتیاز کاهش دهد. علیرغم گل تسلی بخش سکو مارا، این شکست به دردسرهای ساوتهمپتون اضافه کرد زیرا آنها در انتهای لیگ برتر باقی می مانند و چهار امتیاز با امنیت فاصله دارند.

هالند در عملکرد برتر منچسترسیتی در نیمه دوم می درخشد و دی بروین با رکوردشکنی پاس گل تاریخ ساز شد.

هالند در عملکرد برتر منچسترسیتی در نیمه دوم می درخشد
هالند در عملکرد برتر منچسترسیتی در نیمه دوم می درخشد

منچسترسیتی بازی را آهسته آغاز کرد اما در نهایت در نیمه دوم ریتم خود را پیدا کرد. و بر مسابقه مسلط شد و موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد کرد. بازگشت هالند از مصدومیت بسیار مورد انتظار بود و مهاجم نروژی ناامید نشد و در بازی برگشت خود دو گل به ثمر رساند.

با این برد، امیدهای سیتی برای قهرمانی زنده می ماند و آنها همچنان به آرسنال، رهبر لیگ، که در روز سوپر یکشنبه با امتحان سختی مقابل لیورپول روبرو هستند، فشار می آورند. رکوردشکنی کوین دی بروین نیز به عملکرد چشمگیر این تیم می افزاید، زیرا او به سریع ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شد که به 100 پاس گل می رسد.

از سوی دیگر، مبارزات ساوتهمپتون همچنان ادامه دارد و آنها یک شکست روحی‌آمیز دیگر را متحمل می‌شوند. و آنها را در انتهای جدول نگه می‌دارند. تیم اگر بخواهد از سقوط دور نشود کار زیادی برای انجام دارد و زمان به سرعت در حال سپری شدن است.

منچستر سیتی برای دربی حرکت می کند، ساوتهمپتون به دنبال بازگشت مجدد است

منچسترسیتی با نتیجه 4-1 ساوتهمپتون را شکست داد.
منچسترسیتی با نتیجه 4-1 ساوتهمپتون را شکست داد.

سیتی امیدوار است که این فرم را در بازی بعدی خود، یک تقابل حیاتی مقابل رقیب سرسخت منچستریونایتد، حفظ کند. در حالی که ساوتهمپتون در دیدار بعدی خود در دیدار مقابل کریستال پالاس، به دنبال بازگشت مجدد خواهد بود.

برد مقابل ساوتهمپتون یک تقویت بزرگ برای منچسترسیتی است که اخیراً در فرم عالی قرار گرفته است. و در 26 بازی از 27 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها پیروز شده است. بازگشت هالند که یکی از پرکارترین گلزنان اروپا در این فصل بوده است. به قدرت تهاجمی آنها می افزاید و به آنها سلاح دیگری می دهد تا در تعقیب ظروف نقره ای از آنها استفاده کنند.

با این حال، اگر می خواهند آرسنال را بگیرند و قهرمان لیگ برتر شوند. باید استانداردهای بالای خود را حفظ کنند. توپچی ها خودشان در فرم بسیار خوبی قرار داشته اند و در 7 بازی از 8 بازی اخیر خود در لیگ پیروز شده اند و 5 امتیاز از سیتی برتری دارند.

هالند
هالند

در همین حال، مبارزات ساوتهمپتون در لیگ ادامه دارد و آنها در موقعیتی نامطمئن قرار می گیرند که تنها 7 بازی باقی مانده است. آن ها اگر می خواهند از سقوط اجتناب کنند، باید به سرعت شروع به جمع آوری امتیاز کنند و بازی بعدی آنها مقابل کریستال پالاس می تواند در تلاش آنها برای بقا بسیار مهم باشد.

فصل لیگ برتر پر از پیچ و خم بوده است و باید دید در پایان چه کسی برتری خواهد داشت. به نظر می رسد منچسترسیتی و آرسنال مدعیان اصلی قهرمانی باشند، در حالی که نبرد برای بقا در انتهای جدول در حالی داغ می شود که چندین تیم هنوز در خطر سقوط قرار دارند.

شما هم نظرات خود را راجب بازی منچسترسیتی با نتیجه 4-1 ساوتهمپتون با ما به اشتراک بگذارید.

Pooria
8 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *