خلاصه بازی پاریس سن ژرمن و نیس | پیروزی پاریسی ها و گل زنی مسی

مدافع عنوان قهرمانی لیگ 1 فرانسه، نیس را با گلزنی مسی و راموس شکست داد. خلاصه ی بازی پاریس سن ژرمن و نیس را فقط در ورزشی بخوانید.

خلاصه بازی پاریس سن ژرمن و نیس

کریستوف گالتیه شاید نتواند شغل خود را با قهرمانی در لیگ 1 حفظ کند ، اما پیروزی هایی مانند پیروزی 2-0 خارج از خانه مقابل نیس در روز شنبه شگفتی هایی را برای خوشحالی کوتاه مدت او رقم خواهد زد.

نیس شب را برای تیم پاری سن ژرمن که در هفته های اخیر به شدت به مشکل خورده بود، سخت کرد.

گمانه زنی ها در مورد آینده لیونل مسی همچنان در پس زمینه وجود دارد، اما این امر مانع از تعیین کننده بودن اسطوره آرژانتینی در زمین نشد.

پس از تنها 26 دقیقه بازی، نونو مندز یک حرکت انفرادی درخشان انجام داد و سپس توپ را برای مسی فرستاد که توانست با یک ضربه خوب کسپر اشمایکل را شکست دهد.

نیکلاس په په تقریباً در نیمه دوم بازی را برای میزبان به تساوی کشاند، اما بازیکن قرضی آرسنال مستقیماً به سمت دستان جانلوئیجی دوناروما شلیک کرد.

نوبت ترم موفی که شانسش را امتحان کند و یک ضربه سر قوی از فاصله نزدیک زد، اما دروازه بان سابق میلان به سمت راست شیرجه زد و توپ را دفع کرد.

ورزشی: پاریس سن ژرمن با درخشش مسی و راموس به نوار پیروزی برگشت.
ورزشی: پاریس سن ژرمن با درخشش مسی و راموس به نوار پیروزی برگشت.

مرتبط: منچسترسیتی با نتیجه 4-1 ساوتهمپتون را شکست داد.

بازگشت پاریس سن ژرمن به نوار پیروزی

هیچ کتمانی وجود ندارد که تیم فعلی پاری سن ژرمن چیزی بیش از یک تیم پر ستاره ی پر مشکل نیست. آنها تسلطی بر بازی ندارند و در برابر تیم های برتر اروپا هم عاجزند؛ همانطور که در مقابل بایرن مونیخ دیدیم .

در حقیقت، زمانی که دانته در دقیقه 51 به تیر دروازه شلیک کرد، نیس می‌توانست پیش بیفتد. سپس چند ثانیه بعد په‌په به سمت دروازه شلیک کرد و دروازه‌بان PSG با یک مهار هوشمند دیگر توپ را بیرون آورد.

پی اس جی در دقیقه 76 با تکیه بر تجربه توانست نتیجه را کامل کند. سرخیو راموس با ضربه سر کرنر مسی را به گل تبدیل کرد. بدین ترتیب پیروزی پاریس سن ژرمن، راه را برای قهرمانی تکراری لیگ 1 آنها هموار تر کرد.

رکورد شکنی مسی

لیونل مسی امشب با گل و پاس گلی که به ثمر رساند، با مجموع 702 گل و 298 پاس گل، تاثیر گذار ترین بازیکن تاریخ اروپا در رده ی باشگاهی لقب گرفت. پیش از این، این رکورد در اختیار کریستیانو رونالدوی پرتغالی بود.

Pooria
9 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *