منچسترسیتی - تاتنهام هاتسپر 3-3

منچسترسیتی – تاتنهام هاتسپر 3-3.در یک رویارویی هیجان انگیز در ورزشگاه اتحاد، منچسترسیتی و تاتنهام هاتسپور به تساوی 3-3 نبض کردند که هواداران را تا سوت پایان روی صندلی های خود باقی گذاشت. این دیدار که فوتبال با کیفیت و لحظات دراماتیک را به نمایش گذاشت. مطمئناً به عنوان یکی از بازی های برجسته فصل لیگ برتر در خاطره خواهد ماند.

منچسترسیتی – تاتنهام هاتسپر 3-3

بازی زمانی شروع شد که

منچسترسیتی - تاتنهام هاتسپر 3-3
منچسترسیتی – تاتنهام هاتسپر 3-3

هئونگ مین سون تنها در دقیقه 6 دروازه تاتنهام را باز کرد و موجی از شوک را در میان تماشاگران میزبان به راه انداخت. با این حال، منچسترسیتی به سرعت پاسخ داد و فیلیپ والتر فودن در دقیقه 31 به گل رسید و نتیجه را به تساوی کشاند و انرژی جدیدی به مسابقه تزریق کرد.

نیمه دوم برای هر دو دسته از هواداران هیجانی بود. جک پیتر گریلیش در دقیقه 81 منچسترسیتی را پیش انداخت و باعث شادی بین هواداران میزبان شد. با این حال، درام به پایان نرسید زیرا هیونگ مین سون از اسپرز در دقیقه 90 دوباره ضربه زد و گل تساوی را به ثمر رساند و پایانی میخکوب کننده را تضمین کرد.

این مسابقه نیز با بحث و جدل کم نداشت

این مسابقه نیز با بحث و جدل کم نداشت
این مسابقه نیز با بحث و جدل کم نداشت

لحظه ای مهم فرا رسید که داور بازی را برای یک ضربه ایستگاهی سیتی متوقف کرد در حالی که به نظر می رسید جک گریلیش آماده شکستن دروازه بود. پپ گواردیولا، سرمربی سیتی. از این تصمیم ابراز نارضایتی کرد اما شدت برخورد را تایید کرد.

گواردیولا در مصاحبه ای پس از بازی گفت: حیف است زیرا مقابل یک تیم خوب و یک مدیر خوب موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. “فوتبال مانند زندگی است. گاهی اوقات شما آنچه را که لیاقتش را دارید به دست نمی آورید. اما به اسپرز و حضور در بازی بعدی تبریک می گویم.”

برای تاتنهام، نتیجه یک چرخش مثبت پس از یک لغزش اخیر نشان داد. تیمی که انعطاف و شخصیت خود را برای کسب یک امتیاز سخت در برابر قهرمان فعلی به نمایش گذاشت.

این تساوی باعث می شود

این تساوی باعث می شود
این تساوی باعث می شود

که منچسترسیتی به سه بازی بدون برد در لیگ برتر ادامه دهد. اتفاقی نادر در دوران سرمربیگری گواردیولا. با این وجود، ماهیت هیجان انگیز این مسابقه تماشاگران را مجذوب خود کرد و فصل دیگری به رقابت داستانی این دو غول لیگ برتر اضافه کرد.

با فروریختن پرده های این درگیری جذاب

هر دو تیم به فرصت ها و لحظات درخشان از دست رفته فکر می کنند . هواداران را مشتاقانه منتظر فصل بعدی رقابت فوتبالی خود می کنند.

Hesam
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *