تراشتگن دروازه بان ملی پوش قبل از عمل جراحی کمر

تراشتگن دروازه بان ملی پوش قبل از عمل جراحی کمر.با انتشار گزارش هایی مبنی بر جزئیات عمل جراحی قریب الوقوع مارک آندره تراشتگن به دلیل مشکلات مداوم کمر، دنیای فوتبال در حالت نگرانی قرار گرفت. رسانه‌های اسپانیایی از جمله «موندو دپورتیوو» زنگ خطر را به صدا درآوردند که حاکی از لزوم انجام عمل جراحی برای دروازه‌بان 31 ساله باشگاه بارسلونا بود.

تراشتگن دروازه بان ملی پوش قبل از عمل جراحی کمر

با نزدیک شدن به پانزدهمین روز بازی

تراشتگن دروازه بان ملی پوش قبل از عمل جراحی کمر
تراشتگن دروازه بان ملی پوش قبل از عمل جراحی کمر

کادر مربیگری و متخصصان پزشکی باشگاه بارسلونا در روز دوشنبه درگیر بحث و گفتگو برای ترسیم مسیر عمل شدند. با این حال، تراشتگن و باشگاه هر دو در مورد روند قریب الوقوع سکوت کرده اند و هواداران و کارشناسان را به طور یکسان در مورد میزان از کار افتادن دروازه بان گمانه زنی می کنند.

غیبت تراشتگن

از میادین به مدت سه هفته پس از پیروزی 1-0 مقابل اتلتیکو مادرید مشهود بود. ژاوی هرناندز، مربی، بلاتکلیفی حاکم را تایید کرد و گفت: “مارک مشکلاتی در پشت خود دارد و ما این هفته خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت. او این مشکلات را دارد که هنوز نتوانسته آنها را درمان کند و خواهیم دید. ”

توپ‌زن آلمانی

توپ‌زن آلمانی
توپ‌زن آلمانی

دو بازی آزمایشی DFB مقابل ترکیه (2:3) و اتریش (0:2) را به دلیل مشکلات پشت سر از دست داد. علاوه بر این، او برای سه بازی بعدی با بارسلونا از میادین دور بود. علیرغم درمان‌های محافظه‌کارانه مداوم، نتایج مورد انتظار محقق نشد و بحث‌هایی را در مورد گزینه‌های جایگزین. همانطور که توسط روزنامه تخصصی «اسپورت» برجسته شد، برانگیخت.

غیبت تراشتگن از میادین پیامدهای مهمی به خصوص در زمینه تیم ملی دارد. به عنوان دروازه بان منتخب برای مسابقات قهرمانی اروپا در تابستان آینده در غیاب مانوئل نویر، در دسترس نبودن او نگرانی هایی را برای آمادگی آلمان ایجاد می کند.

بازگشت نویر

به دروازه بایرن مونیخ در ماه اکتبر حکایت از تغییر احتمالی در سلسله مراتب دروازه بانی داشت. عملکرد ثابت نویر این گمانه زنی ها را تقویت کرد. این بازیکن 37 ساله می تواند نقش خود را به عنوان دروازه بان اصلی بازیابد و معاون دیرینه خود را کنار بزند.

یولیان ناگلزمن

یولیان ناگلزمن
یولیان ناگلزمن

سرمربی تیم ملی، بازگشت احتمالی نویر به ترکیب DFB برای بازی‌های بین‌المللی آتی در ماه مارس را تایید کرد. به شرطی که او فرم فعلی و آمادگی جسمانی خود را حفظ کند. در غیاب تراشتگن. کوین تراپ به عنوان دروازه بان سوم برای مسابقات قهرمانی اروپا. پشت سر نویر و تراشتگن که از خط خارج شده بود ایستاد.

از آنجایی که جامعه فوتبال منتظر

به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد عمل جراحی تراشتگن و بهبودی بعدی است. پویایی هر دو باشگاه بارسلونا و تیم ملی آلمان برای تغییرات احتمالی تنظیم شد. با پیامدهایی که می‌تواند در مسابقات قهرمانی اروپا تابستان آینده بازتاب پیدا کند.

Hesam
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *