خروج دخیا | دروازه‌بان بعدی منچستر یونایتد مشخص شد؟

با افزایش احتمال خروج داوید دخیا، دروازه‌بان بعدی منچستر یونایتد احتمال آندره اونانا از اینتر میلان خواهد بود. در این پست از ورزشی، به احتمال تکمیل این قرارداد خواهیم پرداخت.

دروازه‌بان بعدی منچستر یونایتد: آندره اونانا

قرارداد دخیا هفته آینده با وجود ماه‌ها مذاکره بر سر تمدید به پایان می‌رسد. دیوگو کاستا و دیوید رایا نیز علاوه بر اونانا هدف یونایتد هستند. چلسی نیز با این دروازه‌بان 27 ساله در ارتباط بوده است.

داوید دخیا به احتمال زیاد با پایان قراردادش در پایان ژوئن منچستریونایتد را ترک خواهد کرد. و باشگاه در حال آماده‌سازی برای تمدید یا جایگزینی او با آندره اونانا است.

شیاطین سرخ در حال ادامه مذاکرات با این بازیکن اسپانیایی بر سر یک قرارداد جدید هستند که قبلاً به توافق بر سر شرایط جدید نزدیک شده بود.

دخیا اوایل ماه ژوئن انتقال سودآور به عربستان سعودی را رد کرد تا بتواند تشریفات قرارداد جدید خود را در اولدترافورد به پایان برساند. اما احتمال اینکه او در پایان ماه یونایتد را ترک کند، بیشتر از همیشه است.

چه گزینه‌های دیگری برای دروازه‌بانی روی میز است؟

یونایتد فعالانه به بازار دروازه‌بان‌ها نگاه می‌کند. البته مذاکرات با دخیا در جریان است. و دیوگو کاستا از پورتو و دیوید رایا از برنتفورد را نیز در میان اهداف خود قرار دارند. نام دیگر در رادار آنها اونانا بود که زیر نظر مربی اریک تن هاگ در آژاکس کار می کرد. ظاهرا باشگاه در روزهای اخیر مذاکراتی را با نزدیکان این بازیکن برگزار کرده است.

یونایتد همچنین با اینتر در تماس بوده‌اند. اینتر برای خروج او از سن سیرو در مجموع 60 میلیون یورو هزینه طلب خواهد کرد. پنجره نقل و انتقالات – چلسی پیش از این در حال مذاکره با اینتر بر سر اونانا بود ، اما به دلیل قیمت درخواستی به تعویق افتاد.

اگر یونایتد به دنبال انتقال اونانا باشد، این نشان دهنده تغییر شدید برنامه های نقل و انتقالات تابستانی آنها خواهد بود. آنها روی ماندن دخیا و سپس امضای یک جایگزین ارزان‌تر برای به چالش کشیدن او برای جایگاه اصلی، احتیاط کرده بودند. اما در صورت جدایی این دروازه‌بان 32 ساله، مجبور به جایگزینی با یک دروازه‌بان آماده می‌شوند.

یونایتد امیدوار بود، متی کووار، دروازه بان جوان، رقابت مورد نیاز دخیا را پس از یک دوره قرضی چشمگیر در اسپارتا پراگ فراهم کند. منچستر یونایتد در فصل گذشته گلیلمو ویکاریو دروازه بان امپولی را نیز رصد کرده بود. اما او قرار است به رقیب لیگ برتر تاتنهام برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *