شماره‌ی هفت بعدی منچستر یونایتد بر تن کدام بازیکن است؟

پیراهن شماره‌ی هفت بعدی منچستر یونایتد از زمان کریستیانو رونالدو در نوامبر 2022 صاحب نداشته است. در این پست از ورزشی به کاندیداهای بعدی احتمالی پوشیدن پیراهن شماره‌ی هفت شیاطین سرخ خواهیم پرداخت.

شماره‌ی هفت بعدی منچستر یونایتد

از یک هفته سرنوشت ساز نوامبر که کریستیانو رونالدو تمام خونسردی خود را از دست داد، در مورد وضعیت منچستریونایتد به پیرز مورگان رفت و قراردادش با توافق دو طرف فسخ شد، شیاطین سرخ بدون شماره 7 بودند.

به اندازه کافی خنده دار به نظر می‌رسید. این که این اتفاق یک نقطه عطف در فصل آنها باشد. مردان اریک تن هاخ خود را جمع کردند. مارکوس رشفورد فرم دوباره‌ی خود را پیدا کرد. آنها جام کارابائو را بردند و به مقام سوم لیگ برتری رسیدند.

دلایل زیادی وجود دارد که هواداران منچستریونایتد در فصل 2023/24 مثبت اندیش باشند. حتی اگر آنها تمام اهداف نقل و انتقالات خود را کسب نکنند. و حتی اگر مالک جدید باشگاه از راه نرسد.

تن هاخ چند ستاره درخشان در اختیار دارد. ستاره‌هایی که برای به کسب پیراهن معروف شماره هفت رقابت خواهند کرد. در این پست  مدعیان اصلی برای بر عهده گرفتن چنین مسئولیت بزرگی را آورده‌ایم.

آنتونیآنتونی هنوز هم برای پوشیدن شماره‌ی 7 آماده نیست!

پیگیری بی پروای آنتونی توسط منچستریونایتد به 82 میلیون پوند تمام شد. این انتقالی بود که می‌توانید به راحتی به آن اشاره کنید. و آن را به خاطر تخریب بازار امروزی سرزنش کنید.

او یک وینگر حیله‌گر است. اما در دوران حضورش در آژاکس هرگز یک وینگر پرکار نبود. وقتی اینقدر پول برای یک بازیکن هجومی می پردازید، بهتر است امیدوار باشید که او یک گلزن طبیعی باشد.

انصافاً به آنتونی، هشت گل او تا کنون برای شیاطین سرخ نسبتاً چشمگیر است. اما او از استانداردهای لازم در سایر زمینه‌های بازی خود بسیار دور است.

نکته مثبت برای منچستریونایتد این است که او هنوز تنها 23 سال دارد. و تازه این اولین سال حضور او در انگلیس بود. بعید است که او در دوره بعدی بدتر شود. اما او آماده نیست تا به این زودی پیراهن شماره هفت را بر تن کند.

جیدون سانچوبا وجود نقش کمرنگ سانچو، او نیز می‌تواند شماره ی 7 را طلب کند.

روی کاغذ، فصل 2022/23 جیدون سانچو در لیگ برتر چندان بد نبود. در 26 بازی (21 بازی ابتدایی) 6 گل و سه پاس گل به ثبت رساند.

اما در مورد این وینگر 72 میلیون پوندی باید گفت که سهام او از زمان انتقالش از بروسیا دورتموند در سال 2021 تا چه اندازه کاهش یافته است.

برای سانچو مایه شرمساری است. زیرا تنها دلیل واقعی که او شماره هفت را هنگام ورودش نگرفت این بود که قبلاً به ادینسون کاوانی اختصاص داده شده بود. منچستریونایتد برای محروم کردن اروگوئه‌ای و بازگرداندن شماره قدیمی‌اش به رونالدو، کمک هزینه‌ای اختصاص داد.

الخاندرو گارناچو

احتمالا گارناچو صاجب بعدی پیراهن شماره 7 خواهد بود.

الخاندرو گارناچو، ملی پوش جدید آرژانتینی، علیرغم اینکه فقط یک سال در ترکیب ثابت تیم اصلی حضور داشت، پیشتاز شماره هفت است.

منچستر ایونینگ نیوز گزارش داد که منچستریونایتد در نظر دارد پیراهن معروف را به این بازیکن 18 ساله تحویل دهد.

او تا اینجا هم شعار “ویوا رونالدو” را به ارث برده است. بنابراین گارناچو ممکن است پیراهن پرتغالی را نیز به ارث ببرد

هیچکس!

این تصمیمی است که منچستریونایتد نباید در آن عجله کند.

همه چیز در اطراف باشگاه تحت نظارت شدید قرار می گیرد. هر مشکلی یک بحران است. هر تصمیمی در دوشنبه شب فوتبال بزرگ‌نمایی و تحلیل می‌شود.

در مقابل کاندیداهای فعلی در ترکیب فعلی پرچم قرمز وجود دارد – آنتونی و سانچو به اندازه کافی خوب نیستند. در حالی که گارناچو باید کمی بیشتر خود را ثابت کند و می تواند بدون فشار اضافی این کار را انجام دهد.

اگر منچستریونایتد برود و پول هنگفتی برای یک مهاجم بریزد که یک شرط مطمئن برای موفقیت است، آنگاه شاید بتواند شماره هفت را بگیرد. اما در حال حاضر، هیچ فایده ای ندارد که یک بازیکن را صرفاً به خاطر شماره هفت به دست بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *