نتیجه رقابت‌های خواهران منصوریان | یکی برنز، یکی در فینال

از سری رقابت‌های ووشو بازی‌های آسیایی هانگژو، خواهران منصوریان به رقابت پرداختند. نتیجه رقابت‌های خواهران منصوریان را در این پست از ورزشی می‌خوانید.

نتیجه رقابت‌های خواهران منصوریان

بانوی ملی‌پوش ساندا کشورمان گفت، او برای مدال طلای این بازی‌ها تمرین کرده بود. از اینکه باز هم به هدفش نرسید، ابراز ناراحتی کرد. شهربانو منصوریان پس از شکست در مرحله نیمه نهایی مسابقات ووشو بازی‌های آسیایی در برابر حریفی از چین اظهار کرد: با مربیان این بازیکن چینی را آنالیز کرده بودیم. قطعا آنها هم همین کار را انجام داده بودند. من بازیکنی هستم که می‌ایستم و مستقیم نبرد می‌کنم، اما متأسفانه حریفم اهل فرار بود. من هم دنبال او بودم. اولی سرعت او از من بیشتر بود. من الان ۳۹ ساله هستم و هدف طلای بازی‌ها بود که متأسفانه نشد.

شهربانور منصوریان که به مدال برنز بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت، در مورد نگرانی‌های خواهرش برای مبارزه او، گفت: بله ما خیلی تمرین کردیم. ولی شرمنده مربیان شدم. خانم طهماسبی زحمات بسیار برای ما کشید. صدیقی رئیس فدراسیون هم شرایط خوبی را برای ما فراهم کرد. اما شرمنده شدم که طلا نگرفتم. و نتوانستم زحمات آنها را جبران کنم.

منصوریان در مورد اینکه بالاخره با مدال بر می‌گردد، خاطر نشان کرد: من مدال برنز را قبول ندارم. اگر همان برنز را هم نمی‌گرفتم، بهتر بود.

پیروزی الهه منصوریان و صعود به فینال
پیروزی الهه منصوریان و صعود به فینال

پیروزی الهه منصوریان

بانوی ملی‌پوش وزن ۵۲- کیلوگرم تیم ووشو ایران به دیدار نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد.

 الهه منصوریان با پیروزی مقابل حریفی از اندونزی به فینال مسابقات ووشو بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد. او اکنون باید در دیدار فینال به مصاف حریفی از چین برود. وی اظهار داشت: بازی دشواری بود. اما توانستم پیروز شوم. حریف من در فینال ووشوکاری از کشور چین است. قبلاً یک بار در بازی‌های آسیایی به مصاف یکدیگر رفته بودیم. و نمی‌خواهم آن دیدار را به یاد بیاورم. همیشه منتظر بودم مقابل این ووشوکار بازی کنم و الان وقتش رسیده است.

ملی‌پوش ساندای زنان ایران در وزن 52 کیلوگرم در مورد پیروزی مقابل حریف اندونزیایی خود نیز صحبت کرد. بازی سختی بود، چون حریفم برای اذیت من آمده بود. او فقط حمله می‌کرد و چیزی هم برای از دست دادن نداشت. بعضی وقت‌ها هفت تا هشت امتیاز از او جلو بودم.

الهه منصوریان افزود: حریفم در راند یک خیلی اذیتم کرد. با وجود اینکه عقب بود زیاد حمله می‌کرد. اما خدا رو شکر در نهایت پیروز شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *