زهرا کیانی به مدال نقره رسید + تصاویر

ملی پوش تالو بانوان کشورمان زهرا کیانی به مدال نقره رسید. در این پست از ورزشی، به نتیجه‌ مسابقه این ملی پوش از کشورمان می‌پردازیم.

زهرا کیانی به مدال نقره رسید

به گزارش ورزشی، زهرا کیانی بعد از کسب مدال نقره رشته تالو در بازی‌های آسیایی در رقابت با حریف چینی اظهار داشت: من در مسابقات جهانی هم با این حریف از چین بودم. هرچند تالو رقابت نیست. بلکه اجرای فرم است. و طبق سلیقه داوران و معیارهای دیگر امتیاز داده می‌شود. بعضی از حریفان ار رده‌های جوانان‌ وارد شده بودند. ما هم برای این مدال زحمت کشیدیم.

این ملی‌پوش تالو بانوان گفت: کسب مدال در بازی‌های آسیایی هانگژو از دوره قبل در جاکارتا سخت تر بود.

او در مورد اینکه کسب این مدال سخت‌تر بود یا بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا؟ گفت: با توجه به سطح دیگر رقبا، این مدال برای من سخت‌تر و البته شیرین‌تر بود. راه سختی را تا اینجا سپری کردیم. آسیب جدی دیده بودم و احتیاج به عمل جراحی هم داشتم. اما با حرکات اصلاحی تا برگزاری بازی‌ها صبر کردیم.

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو در مورد اینکه آیا استرس داشت یا خیر؟ عنوان کرد: تا قبل از اینکه کنار زمین بیایم، استرس داشتم. اما زمانی که حمایت و تشویق تماشاگران را دیدم، استرسم کمتر شد. احساس کردم که در خانه خودم هستم. چون من تالوفیلد را بخشی از وجود خودم می‌دانم و از 8 سالگی در آن کار کرده‌ام.

کیانی  ادامه داد: ووشو یک سبک از زندگی است. من با اجرای حرکات زندگی می‌کنم و لحظاتی که در حال انجام حرکات هستم چیز دیگری احساس نمی‌کنم.

وی در پایان تاکید کرد: بعد از این مدال بیشتر تلاش خواهم کرد. می‌دانم که مردم از من حمایت می‌کنند.

این ملی‌پوش تالو بانوان گفت: کسب مدال در بازی‌های آسیایی هانگژو از دوره قبل در جاکارتا سخت تر بود.
این ملی‌پوش تالو بانوان گفت: کسب مدال در بازی‌های آسیایی هانگژو از دوره قبل در جاکارتا سخت تر بود.

اظهارات مربی زهرا کیانی

سرمربی تیم ملی تالو بانوان ایران درباره مسابقه زهرا کیانی گفت: ورزشکار چینی در اجرای اول خود لغزش داشت. اما داوران آن را ندیدند.

محبوبه کریمی سرمربی تیم ایران، پس از مدال نقره زهرا کیانی در بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار داشت: متاسفانه در سال های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا، ورزشکاران ما در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت نکرده بودند. و به همین خاطر حضور در این دوره از رقابت‌ها برای ما بسیار سنگین و دشوار بود.

سرمربی تیم ملی تالو بانوان ایران ادامه داد: ما برای کسب مدال طلا در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردیم. و حتی بازیکن چینس در فرم اول خود لغزش داشت. اما متاسفانه داوران ندید و چون میزبان هم چین است مدال طلا را برای خودشان برداشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *