وراث مارادونا در نبردی حقوقی پیروز شدند

وارث دیگو مارادونا اسطوره فوتبال جهان در یک نبرد حقوقی بر سر علامت تجاری اش مقابل وکیل سابق مارادونای فقید پیروز شد. در ادامه سایت ورزشی با خبر “وراث مارادونا در نبردی حقوقی پیروز شدند” همراه شوید.

 

وراث مارادونا در نبردی حقوقی پیروز شدند

به گزارش سایت ورزشی، وارث دیگو مارادونا از 3 سال قبل درگیری نبردی حقوقی بر سر نشان تجاری با شرکتی تجاری تحت مالکیت وکیل سابق اسطوره آرژانتینی دنیای فوتبال بوده اند. در این دعوا حقوقی پیروز شدند. قضات اروپایی در سه شنبه با صدور رای به نفع وارثان اسطوره آرژانتینی از تایید مالکیت شرکت ساتویکا تحت اداره وکیل سابق قرار دارد بر نشان تجاری مارادونا امتناع کردند. بدین ترتیب شرکت ساتویکا از این پس به دلیل صدور چنین رای حقوقی در دادگاه اروپایی، حق استفاده از نشان تجاری مارادونا را نخواهد داشت. شرکت ساتویکا توسط ماتیاس مورلا، وکیل سابق مارادونا تاسیس شد. قبلا وکالتنامه ای بدون تاریخ انقضاء برای استفاده از نشان تجاری مارادونا با هدف حمایت مالی از خواهران اسطوره آرژانتینی دنیای فوتبال دریافت کرد. دادگاه اروپایی در نهایت با به رسمت نشناختن مالکیت شرکت ساتویکا بر برند تجاری مارادونا بیانه صادر کرد.

وراث مارادونا در نبردی حقوقی پیروز شدند

بیانیه در دادگاه وارث مارادونا:

در بیانه اعلام کرد: «دیوان دادگستری اتحادیه اروپا درخواست تجدیدنظر ساتویکا را رد می‌کند. اسناد ارائه شده برای تأیید درخواست واگذاری، انتقال نشان تجاری به نفع این شرکت را توجیه نمی‌کند.». دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا قبلا در مارس 2021 به دلیل مشابه درخواست به رسمیت شناختن حقوق شرکت ساتویکا بر نشان تجاری مارادونا را قبل از آنکه توسط این شرکت و ستاره آرژانتینی قبل از مرگش ارسال شده بود، رد نمود.

دادگاه های آرژانتینی سال 2021 درخواست بازنگری در اعطای حق مالکیت شرکت ساتویکا بر برند تجاری دیگو مارادونا از سوی دو دختر بزرگ این ستاره فقید فوتبال علیه ماتیاس مورلا ارائه شده بود، رد کردند.این موضوع سبب شد تا وکیل سابق دیگو مارادونا و شرکت تحت مالکیت وی، ساتویکا به استفاده از نشان تجاری ثبت شده به نام نابغه دنیای فوتبال ادامه دهد.

نشان تجاری مارادونا در زمینه پوشاک، کفش، خدمات هتل‌داری و فناوری اطلاعات سال ۲۰۰۸ توسط وی در اتحادیه اروپا به ثبت رسیده بود.

mohamadnd
10 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *