توافق مارکو وراتی با الهلال

تیم الهلال عربستان یکی از ثروتمندترین باشگاه های آسیایی است. که رقم های سنگینی برای به خدمت گرفتن ستاره های مطرح اروپایی می دهد. آنها چندی پیش به دنبال طارمی ، مسی و بازیکنان بزرگ دنیا بودند. حالا خبرهایی به گوش می رسد که توافق مارکو وراتی با الهلال رسمی شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

توافق مارکو وراتی با الهلال

مارکو براتی بازیکن حرفه ای و گلزن باشگاه الهلال عربستان که با رقم 55 میلیون یورو در فصل بعد تیم عربستانی او را می خواهد. باشگاه عربستان سعودی در فصل قبل نتوانست انتظارها را براورده نماید. تیم در فینل لیگ قهرمانان آسیا نیز در مقابل نماینده ژاپن شکست خورد. در لیگ عربستان هم شانس قهرمانی ندارد. جام حذفی تنها کاپی است که تیم پرستاره الهلال در فصل جاری بدست آورد.

توافق مارکو وراتی با الهلال

الهلال یکی از تیم های مطرح و ثروتمند عربستانی است که سران و مسئولان باشگاه برای ایجاد یک تیم قدرتمند به دنبال جذب ستاره های مطرح اروپایی و دنیا هستند. برای مثال لیونل مسی یکی از چهره هایی است که احتمال حضورش در باشگاه الهلال نیز وجود دارد. اما آنها فعلا توافق با مارکو وراتی را انجام دادند. تیم الهلال به دنبال جذب بازیکنان بزرگ با نام های درخشان است.

توافق مارکو وراتی با الهلال

همانطور که می دانید چند سالی است که لیگ عربستان به دنبال شناخته تر شدن در دنیا است. و سرمایه گذاری خوبی بر روی فوتبال و رشته های ورزشی دنیا می کند. حتی آنها در این زمینه به دنبال کسب میزبانی جام جهانی نیز می باشند. روزنامه سعودی اسپورت نوشت: باشگاه الهلال با ستاره ایتالیایی پی اس جی توافق کرد و بازیکن تابستان امسال با رقم 55 میلیون یورو منتقل می شود. به نظر می‌رسد این بازیکن ایتالیایی تنها خرید بزرگ الهلال در تابستان نباشد. لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *