توافق نهایی مسی با الهلال

لیونل مسی بهترین فوتبالیست دنیا در یک سفر غیر منتظره به کشور عربستان رفت. و باعث تیره شدن روابطش با مسئولان و بازیکنان و طرفداران باشگاه پی اس جی فرانسه شد. توافق نهایی مسی با الهلال انجام شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

لیونل مسی در الهلال عربستان؟

مسی در چند هفته قبل در یک سفر غیر منتظره به کشور عربستان سعودی سفر کرد. شاید نگرانی طرفداران باشگاه پاریسن ژرمن بی دلیل نبود. حتی تجمعاتی نیز در شهر پاریس برای این سفر صورت گرفت و نسبت به اینکه لیونل مسی به باشگاه پی اس جی بی تفاوت است تظاهرات صورت گرفت. نشریه عربستانی ادعا کرد که مسی با الهلال به توافق نهایی دست یافت. لیونل مسی بازیکن ستاره فوتبال دنیا که فوتبالش خودش را از بارسلونای اسپانیا آغاز کرد. در جام جهانی قطر 2022 توانست کاپ قهرمانی را برای آرژانتین بالای سر ببرد. نشریه المدینه عربستان امروز در یک خبر اختصاصی اعلام نمود که مسی ابر ستاره آرژانتینی به پیشنهاد باشگاه چراغ سبز نشان داد.

توافق نهایی مسی با الهلال

ظاهرا توافق نهایی با بزرگترین ستاره فوتبال دنیا با الهلال حاصل شده است. بر اساس گزارش رسانه عربستانی توافق نهایی با ستاره فوتبال آرژانتین و باشگاه پی اس جی برای حضور در الهلال انجام شده و انتقال این بازیکن در پایان مسابقات فصل جاری است. مسی با قرارداد 2 ساله و دستمزد سالیانه 400 میلیون یورو راهی ریاض خواهد شد و جزو گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا تبدیل می شود.

 

توافق نهایی مسی با الهلال

لیونل مسی بازیکن فوتبال آرژانتین و باشگاه پی اس جی بر اساس گفته های نشریه المدینه در خبری اختصاصی به پیشنهاد الهلال چراغ سبز نشان داده است. حتی توافقات نهایی با این بازیکن حاصل شده است. بر اساس گزارش رسانه عربستانی توافق نهایی با ایشان انجام شده است. بعد از حضور کریس رونالدو در زمستان سال قبل در باشگاه النصر ، الهلال نیز رقیب قدیمی این باشگاه به دنبال جذب مسی بود. با انتقال مسی به ریاض باید شاهد تقابل دوباره دو ابر ستاره فوتبال دنیا در لیگ آسیایی باشیم. فعلا مدیران باشگاه بارسا این روزها تلاش زیادی می کنند تا رضایت دهند لالیگا برای بازگشت مسی اقدام نماید.

توافق نهایی مسی با الهلال

قهرمان جهان علاقه زیادی دارد تا دوباره در لالیگا و باشگاه بارسلونا حضور پیدا کند. ظاهرا شرایط برگشتن مسی به باشگاه اسپانیایی فراهم نیست. مدیران بارسا این روزها می خواهند هر طور شده لالیگا را راضی کنند تا مسی به لیگ آنها برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *