جدایی واندا نارا و مائوری ایکاردی | جنجال‌های ناتمام ایکاردی

جدایی واندا نارا و مائوری ایکاردی در حواشی ورزشکاران دوباره جنجال به پا کرده است. این مهاجم آرژانتینی سابقه‌ی طولانی در مشکلات روابط خود دارد.

جدایی واندا نارا و مائوری ایکاردی

واندا نارا پس از فاش كردن سینگل بودن خود، تمام شبهات خود را در مورد وضعیت خود با مائورو ایكاردی برطرف كرد.

در یک پخش زنده با خواهرش زائرا ، یکی از طرفداران پرسید “آیا با هم رابطه دارید؟” که واندا پاسخ داد: ” من جدا شدم.”

مائورو ایکاردی در عین حال درباره وضعیت فعلی خود با واندا اظهار داشت: او عکسی را با او در حال نوشیدن چای آرژانتینی آپلود کرد که متن زیر را همراهی کرد. “سابون ترکی من. یا آرژانتینی.”

این وضعیتی است که خود واندا در LAM (تلویزیون آمریکا) تایید کرد و حتی روشن کرد که آیا با ال گانته رابطه دارد یا نه یا با چاینا سوارز کار خواهد کرد.

رابطه‌ی جدید واندا نارا با خواننده‌ی معروف؟

او در مورد رابطه‌اش با این خواننده گفت: “من با الیان خیلی دوست هستم و به دوستی زن و مرد اعتقاد دارم. می توانم با او در یک تخت بخوابم و هیچ اتفاقی نمی‌افتد.” دوستان. من خانواده او را خیلی دوست دارم، او خانواده من را بسیار دوست دارد. ما لحظات‌مان را به اشتراک می‌گذاریم و حال و هوای بسیار خوبی داریم.”

واندا به مهمانی برش اشاره کرد که چین سوارز نیز در آن شرکت کرد. با اشاره به رابطه کاری احتمالی او با ایکاردی سابق، گفت: “من او را آنجا دیدم. اول رسیدم و بعد همه آمدند. من با هیچ کس مشکلی ندارم، به راحتی حافظه‌ام را از دست می‌دهم اگر شما همیشه به من یادآوری نمی کنید.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *