واکنش مادر رونالدو به شایعات جدایی پسرش از جورجینا

چندی پیش خبر جدایی رونالدو و جورجینا در اینترنت جنجال به پا کرد. در این پست از واکنش مادر رونالدو به شایعات جدایی پسرش از جورجینا را می‌خوانیم.

واکنش مادر رونالدو به شایعات جدایی پسر و عروسش

بنا به شایعات از منابع مختلف بحرانی بین کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز وجود دارد. شایعات مربوط به مادر رونالدو، ماریا دولورس دوس سانتوس آویرو نیز می شود. آنها اشاره می کنند که این زوج حتی در فکر جدایی هستند.

با این حال، دولورس آویرو ادعای جدایی پسر و عروسش را رد کرده است. لازم به ذکر است که مطبوعات پرتغالی، اسپانیایی و حتی عربی پیش از این گزارش داده بودند که رابطه جورجینا و دولورس آویرو ایده آل نیست.

گزارش‌ها در گذشته حاکی از آن بود که مادر رونالدو با شریک سابق خود، مدل روسی ایرینا شایک نیز مشکلاتی داشته و شایعاتی مبنی بر اینکه او پشت جدایی آنها بوده، وجود دارد.

مادر رونالدو مشکلات با جورجینا رودریگز را تکذیب می‌کند

در همین حال، رونالدو دوران سختی را سپری می‌کند، زیرا او از منچستریونایتد جدا شد و به عربستان سعودی رفت و در جام جهانی 2022 روی نیمکت نشست.

این بسیار مشکوک است که آیا رونالدو با نزدیک شدن به پایان دوران حرفه‌ای‌اش، دیگر برای باشگاهی که در رقابت‌های بزرگ اروپایی حضور دارد بازی کند یا خیر.

دولورس آویرو گفت : ” همه چیز دروغ است. همه زوج ها با هم بحث می‌کنند. اما آنچه نوشته شده دروغ است. “

انتظار می‌رود زمانی که رونالدو تصمیم می‌گیرد به حرفه خود پایان دهد، به اسپانیا بازگردد و با خانواده‌اش در خانه اش در مادرید ساکن شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *