امباپه بالاخره در رئال

امباپه بالاخره در رئال. در دنیای فوتبال، حماسه های نقل و انتقالات کمی مانند انتقال احتمالی کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن به رئال مادرید، تخیل هواداران را جذب کرد. شایعات و گمانه زنی ها تقریباً دو سال است که در حال چرخش هستند. اما تحولات اخیر نشان می دهد که فوق ستاره فرانسوی تصمیم خود را گرفت. تابستان امسال، او به رئال مادرید می رود.

امباپه بالاخره در رئال

امباپه در رئال
امباپه در رئال

آخرین فرصت امباپه برای پیوستن به رئال

منبعی که حماسه نقل و انتقالات امباپه را از نزدیک دنبال کرده است، حتی مشکوک ترین صداها، از جمله خبرنگاران نزدیک به فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، اکنون این انتقال را محتمل تر از همیشه می دانند. در رویدادی شگفت‌انگیز، خبر احتمال حضور امباپه در کهکشانی‌ها در روزهای اخیر قوت گرفت. و رئال مادرید به طور ماهرانه به این بازیکن می‌گوید که تابستان پیش رو آخرین فرصت او برای پیوستن به این باشگاه معتبر است.

نشریه فرانسوی Loparizin

در یک به روز رسانی اختصاصی از نشریه فرانسوی Loparizin، مشخص شد که مهاجم 25 ساله تصمیم قطعی برای فصل 2024-2525 گرفت. او می خواهد پیراهن سفید نمادین رئال مادرید را بپوشد. با توجه به اینکه قراردادش با پاری سن ژرمن در تابستان امسال به پایان می رسد، امباپه در آستانه تحقق رویای دوران کودکی خود قرار دارد.

پایان کار امباپه با پاریس

اگرچه قرارداد موجود او شامل یک گزینه تمدید خودکار برای یک سال دیگر است که می تواند 60 میلیون یورو درآمد قابل توجهی داشته باشد. گزارش ها حاکی از آن است که امباپه مایل به کاهش دستمزد احتمالی برای تضمین انتقال به رئال مادرید است.

این ملی پوش فرانسوی رسما وارد شش ماه آخر قراردادش شد و به او اجازه داد با رئال مادرید مذاکره کند. این در حالی است که شایعاتی مبنی بر اینکه او می‌تواند با مبلغی کمتر از درآمد فعلی‌اش در پاری سن ژرمن به خدمت بگیرد. و بر ارزش احساساتی که رئال مادرید برای امباپه دارد، تاکید می‌کند.

امباپه بالاخره در رئال
امباپه بالاخره در رئال

فاصله تا قطعی شدن انتقال

با این حال، با وجود خوش بینی فزاینده، گزارش لوپاریزین نسبت به اعلام زودهنگام این معامله هشدار می دهد. هنوز مسافت قابل توجهی برای طی کردن قبل از خشک شدن جوهر در قرارداد وجود دارد. گفته می شود که مقامات رئال مادرید، مدیر برنامه و تیم حقوقی امباپه در تماس نزدیک هستند و به دقت برای نهایی کردن شرایط توافق کار می کنند.

نتیجه

از آنجایی که دنیای فوتبال مشتاقانه منتظر اوج گرفتن این انتقال پرمخاطب است، یک چیز واضح است. انتقال احتمالی کیلیان امباپه به رئال مادرید صرفا یک انتقال نیست. این یک خط داستانی است که طرفداران، کارشناسان و جامعه فوتبال را در کل مجذوب خود کرد. این حماسه هنوز به پایان نرسیده است، اما چشم انداز حضور امباپه در سانتیاگو برنابئو در فصل آینده، لایه ای اضافی از انتظار را به بازی زیبا اضافه می کند.

Hesam
4 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *