امباپه این هفته با رئال امضا می‌کند!‏

کیلیان امباپه مهاجم پاری سن ژرمن فرانسه ظاهرا براساس گفته های روزنامه مارکا مذاکراتی را با رئال مادرید از هفته قبل آغاز نموده است. در دو یا سه روز آینده شاهد مذاکره علنی و رسمی بین دو طرف خواهیم بود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. امباپه این هفته با رئال امضا می‌کند!‏

 

بمب خبری مارکا: امباپه این هفته با رئال امضا می‌کند!‏

به گزارش سایت ورزشی، در روزهای قبل گزارش هایی مبنی بر اینکه رئال تمایل دارد که در ژانویه با کیلیان امباپه قرارداد امضاء کند تا در تابستان او را جذب نماید. ظاهرا تماس تلفنی برقرار خواهد شد. روزنامه رسمی مارکا در یک گزارش اختصاصی گفت: در این هفته مذاکره آغاز می شود. تیم مادریدی می خواهد بداند که آیا امباپه می خواهد در 30 ژوئن با اتمام قراردادش راهی رئال مادرید شود یا خیر؟ مارکا گفت رئال تحمیل موضوع دوپهلو و ابهام آمیز را ندارد. در صورتی که جواب مثبت از کیلیان امباپه نگیرد این مذاکرات را ترک می کند.

در این گزارش مدعی شد. که بعد از دریافت پاسخ مثبت از سوی مهاجم PSG، احتمال زیاد به او گفته می شود. که: اگر واقعا قصد داری مادریدی بشوی همین حالا در ژانویه قراردادت را ‏امضا کن.  این اقدام با توجه به پایان قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن در تابستان از لحاظ قانونی مشکلی ندارد.

 

امباپه این هفته با رئال امضا می‌کند!‏

 

آیا کیلیان امباپه رئالی می شود؟

مارکا گفت آخرین بار که دو طرف باهم تماس گرفتند دقیقا چند ماه قبل بود. در آن تماس ها امباپه و رئال موافقت کردند که در اولین روزهای ژانویه بار دیگر باهم صحبت نمایند. برنامه رئالی ها برای امباپه بی سابقه نیست. باشگاه اسپانیایی در گذشته برنامه مشابه برای جذب داوید آلابا داشت و د حالی که قرارداد او با بایرن مونیخ در ژوئن به اتمام می رسید، در ژانویه با او قرارداد امضاء نمود. اگر فلورنتینو پرز از مهاجم فرانسوی و مادرش فائزه و یا وکیل او خوزه آنخل سانچز پاسخ مثبت دریافت کند. به سرعت روند اداری قرارداد را انجام داده و از امباپه می خواهد قرارداد را امضاء کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *