طارمی تابستان پاسپورت جدید می‌گیرد

تیم اینترمیلان ایتالیا با جدایی الکسیس سانچز تنها یک عدد سهمیه غیر اروپایی دارد. این اتفاق انتقال مهدی طارمی را در هاله ای از ابهام قرار خواهد داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. طارمی تابستان پاسپورت جدید می‌گیرد.

 

طارمی تابستان پاسپورت جدید می‌گیرد

به گزارش سایت ورزشی، در شرایطی که از تابستان 2023 برخی از علاقه مندان به فوتبال منتظر شنیدن انتقال طارمی ملی پوش ایرانی تیم پورتو به یکی از تیم های مطرح ایتالیایی بودند، اما این اتفاق رخ نداد و به زمستان موکول شد. حالا در شرایطی که گفته شد باشگاه اینتر قصد دارد سانچز را از تیم خودش خارج نماید، برخی از رسانه ها خبر از جذب طارمی در ژانویه داده بودند. گاتزتا دلو اسپورت خبر داد که این انتقال تنها در تابستان امکان پذیر می باشد. روزنامه ایتالیایی در یک گزارش ادعا کرد.

که با اشغال یکی از سهمیه ها توسط الکسیس سانچز، مسئولان اینتر تنها یک بازیکن غیر اروپایی می توانند بگیرند. در این میان طارمی یک رقیب کانادایی بنام بوکان دارد. او یک چهره مهم برای سران باشگاه به حساب می آید. وینگر 24 ساله کلوب بروژ جایگزین خوان کوادرادوی مصدوم است و بسیار ضروری است که به اینتر بیاید.

 

گاتزتا: طارمی به اینتر می‌پیوندد / تابستان نه، همین ژانویه!

طارمی تابستان پاسپورت جدید می‌گیرد

آیا مهدی طارمی به اینتر می آید؟

مسئولان باشگاه ایتالیایی اینتر گمان کرده بودند که طارمی با توجه به مدت زمان حضورش در اروپا پاسپورت پرتغالی بگیرد و بتواند به عنوان یک بازیکن اروپایی انتقال انجام دهد. چرا که لیست غیر اروپایی آنها تکمیل شده است. اما مهاجم بوشهری هنوز پاسپورت کشور پرتغال را ندارد. چیزی که می تواند جذب سریع این بازیکن را فعلا ممکن نماید. اما این اتفاق بعد از پایان امسال رخ می دهد، زمانی که او به پایان دوره 5 ساله حضورش در کشور پرتغال می رسد و بر طبق قوانین درخواست پاسپورت نماید. ابولا پرتغال گفت: مهاجم ایرانی پورتو تا قبل از تابستان برای دریافت پاسپورت پرتغالی اقدام نماید. و این انتقال در تابستان بالاخره رخ می دهد. البته شاید هم به طور کل مقصد یا باشگاه دیگر انتظار مهدی را بکشد. اما او در زمستان می تواند همه را غافلگیر کند و چیزی است که پورتو هم می خواهد.

mohamadnd
30 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *