مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در آستانه پوشیدن پیراهن تراکتور

مهدی عبدی از پرسپولیس جدا شد،  این خبر حاکی از قطعی شدن انتقال مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس به تراکتور است. عبدی مهاجم خاطره انگیز پرسپولیس از این تیم جدا شد و مراحل پایانی انتقالش به تراکتور را پشت سر گذاشت. او مدتی بود که بحث جدایی اش از پرسپولیس و انتقال به تراکتورسازی را مطرح کرد. مهدی عبدی برای جمع آوری وسایل قبل از حرکت در محل تمرین پرسپولیس حاضر شد.

عبدی مهاجم پرسپولیس در آستانه پوشیدن پیراهن تراکتور
عبدی مهاجم پرسپولیس در آستانه پوشیدن پیراهن تراکتور

مهدی عبدی از پرسپولیس جدا شد

عبدی بازیکن شمالی سرخ ها

مهدی با بازی هایش از جمله گلزنی در دربی و کمک به صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان در بین هواداران پرسپولیس به شهرت رسید. او همچنین تک گل تاریخ پرسپولیس را در فینال آسیا به ثمر رساند. او پس از چندین فصل حضور در پرسپولیس، به پایان دوران حضورش در این تیم رسید.

تراکتور تبریز

تراکتورسازی برای جذب مهدی عبدی به صورت رسمی پیشنهاد داد و با وجود زمان محدود او در روزهای اخیر توانست به این انتقال نزدیک شود. انتظار می رود طی ساعات آینده این انتقال نهایی شود.

مهدی عبدی چندی پیش وسایل شخصی خود را از محل تمرین پرسپولیس یعنی استادیوم شهید کاظمی جمع آوری کرد و با حس ناامیدی راهی محل تمرین شد. تصمیم او برای انتقال به تراکتور به طور کامل برای دوستانش توضیح نداد.

عبدی قرا در پرسپولیس
عبدی قرا در پرسپولیس

نتیجه

با جدایی او جایی در لیست پرسپولیس باز شد و این تیم باید مشخص کند که برای تکمیل این جای خالی با کدام بازیکن به توافق برسد. این چهارمین مهاجمی است که پرسپولیس در این فصل پس از جدایی شیخ دیاباته، لئاندرا پریرا و عیسی آل کثیر از دست داد.

شرایط دقیق این انتقال، اعم از قرضی یا دائمی، به طور رسمی اعلام نشده است. با وجود تغییرات، مهدی عبدی در جمع چهره های آشنا که سابقه حضور در پرسپولیس را هم دارند به تراکتور می پیوندد.

Hesam
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *