جنجال همسر مهدی قائدی

جنجال همسر مهدی قائدی ، مهاجم کوتاه قامت استقلال اصالتا اهل جنوب و شهر بوشهر می باشد. قائدی در سال قبل پس از حضور ناموفق در لیگ امارات دوباره به استقلال بازگشت و روزهای خوبی را در این تیم سپری می کند. همسر مهدی قائدی بازیکن استقلال در هفته های اخیر دوباره جنجال آفرین شد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

مهدی قائدی مهاجم استقلال تهران:

مهدی قایدی بازیکن جنوبی تیم استقلال بسیار سرعتی و تکنیکی است. او که متاهل بوده و با ستاره معصومی ازدواج نموده است. یکی از بازیکنان کم سن و سال و آینده دار فوتبال ایران که توانسته با درخشش در خط حمله استقلال همیشه گلزنی نماید. حتی سابقه بازی در تیم ملی را نیز در کارنامه اش دارد. ظاهرا همسر مهدی از او بزرگتر می باشد. خبرهایی در چند روز اخیر منتشر شد که نشان می دهد عکس زننده و جنجالی دربی از قائدی و همسرش دست به دست می شود. ظاهرا این تصویر متعلق به کشور ایران نیست و برای زمانی می باشد که او با همسر خود در کشور امارات حضور داشتند و تصویر کاملا قدیمی می باشد.

جنجال همسر مهدی قائدی

برخی سایت ها با انتشار عکس زننده همسر مهدی قایدی یک شوخی زشت کردند و قبل از دربی برای به حاشیه کشاندن این فوتبالیست شیطنت نمودند. ستاره معصومی با انتشار یک استوری در پیج اینستاگرام خودش نوشت: عقایدمون رو به همدیگه تحویل نکنیم که اگر قرار بر زور بود، خدا برای این کار قدرت بیشتری داشت! سخنانی که نشان می دهد انتشار تصاویر بدون حجاب اش حسابی در خبرگزاری ها بازتاب داشته است. حتی برخی طرفداران استقلال و مردم نیز جزو منتقدینش بودند. عکس ها مربوط به دبی مال یکی از معروف ترین مراکز تجاری شهر دبی است.

جنجال همسر مهدی قائدی

جنجال همسر مهدی قائدی قبل دربی ! / اینجا اصلا ایران نیست ؟!

همسر بازیکن معروف استقلال نسبت به موضوع عکس حسابی برافروخته شد و نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. ظاهرا عکس لختی از مهدی و همسرش در روزهای قبل دربی در فضای مجازی منتشر شده بوده است. اما این تصویر اصلا داخل کشور ایران نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *