مهدی طارمی با لباس میلان

چندی پیش شایعات حضور مهدی طارمی در باشگاه میلان بسیار داغ بود. همه منتظر بودند. مهدی طارمی با لباس میلان همه جا دیده می‌شد. اما به دلایلی این قرارداد رخ نداد.

مهدی طارمی با لباس میلان: نشد که بشود!

روند مذاکرات برای انتقال مهدی طارمی به باشگاه میلان ایتالیا که به نظر تمام شده بود ، ناگهان به طور غیرقابل پیش‌بینی با مشکل مواجه شد.

به گزارش ورزشی، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا طی گزارشی از دلیل منتفی شدن فرایند انتقال مهدی طارمی سخن گفت. در شرایط که توافق کامل بین باشگاه پورتو پرتغال و میلان ایتالیا صورت گرفته بود.

به گزارش این روزنامه چاپ میلان، موضوعی که مانع پایان ثبت قرارداد و نهایی شدن انتقال بازیکن 31 ساله به میلان شد، دخالت دلال‌هایی بود که پورتو قصد دریافت حق کمیسیون برای آنها را داشته است.

مهدی طارمی-میلان، قراردادی که رخ نداد.
مهدی طارمی-میلان، قراردادی که رخ نداد.

علل شکست مذاکرات

درباره دلایل بن‌بست در مذاکرات، گزارش‌های متفاوتی توسط رسانه‌‌های ایتالیایی و پرتغالی وجود دارد. هر کدام نیز عللی را معرفی کردند. ولی در هر صورت، میلان حاضر به باج دهی برای یک مهاجم جدید نشده است. در همین راستا جلسه‌ای با داریا بهرامی به عنوان یکی از واسطه‌های معامله میان دو باشگاه برگزار گردید.

گزارش‌های اولیه روزنامه گاتزتا حاکی از این بود که مذاکرات مطابق میل طرفین پیش نرفت. روزنامه میلانی نوشته که این باشگاه هرگز با بهرامی مشکلی نداشته است. بلکه نارضایتی‌اش از حضور دلال‌هایی جدید به این معامله توسط باشگاه پورتو بود. دلال‌هایی که گویا آنها هم بابت جابجایی بازیکن حق کمیسیون مطالبه کرده‌اند.

باشگاه میلان با توجه به شکست در خرید طارمی، به دنبال مهاجمان دیگری رفت. هرچند که قرار داد میلان و طارمی منتفی شد. اما درب بازگشت به مذاکرات همچنان باز است. باید تا پنجره زمستانی فوتبال اروپا منتظر ماند و دید. که آیا مهدی طارمی را با لباس میلان خواهیم دید یا خیر؟

Pooria
12 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *