مسی به عربستان می‌رود!

تیم های متمول و ثروتمند عربستان سعودی همیشه به دنبال ستاره های بزرگ فوتبال دنیا بوده اند. آنها تا اینجا موفق شدند بازیکنان مطرحی همچون رونالدو، بنزما و نیمار و … را به خدمت بگیرند. روزنامه نگار ایتالیایی مطرح کرد که عربستان تلاش دارد تا در نیمه دوم فصل جاری مسی را به صورت قرضی به خدمت بگیرد. در ادامه سایت ورزشی با بمب خبری سای یعنی مسی به عربستان می رود ، همراه باشید.

 

بمب خبری سال: مسی به عربستان می‌رود!

به گزارش سایت ورزشی ، با اتمام رقابت های عادی لیگ MLS و ناکامی تیم اینترمیامی در راه یابی به پلی آف ،خرید بزرگ اینترمیامی در تابستان جاری شش ماه آینده عملا در تعطیلات سپری خواهد کرد. این یک فرصت خاص برای عربستانی هاست که به او دوباره پیشنهاد دهند. رودی گالتی روزنامه نگار معروف ایتالیایی ادعا کرد که امسال تابستان تیم الهلال تلاش زیادی کرد تا مسی را به خدمت بگیرد. او در ادامه گفت فرصت شش ماهه جدیدی پیدا شده که فرصت استراتژیک دوباره برای این بازیکن به وجود بیاید. آنها تلاش می کنند تا ابر ستاره دنیای فوتبال را به مدت شش ماه از اینترمیامی به خدمت بگیرند.

قبلا گفته شد که در این فرصت 5 تا 6 ماهه مسی ممکن است برای دور نماندن از فضای مسابقه پا به بارسلونا بگذارد. یا حتی به کشور آرژانتین برود و برای تیم شهر زادگاه خودش نیوولز اولد بازی نماید. گالتی به شبکه اسکای گفت: صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان که مالک 4 باشگاه بزرگ این کشور است. همچنان به لیونل مسی به چشم هدف استراتژیک نگاه کرده و اعتقاد دارد که حضور او در عربستان برای مدتی کوتاه باعث زنده شدن تقابل افسانه ای مسی و رونالدو خواهد شد. تنها در این صورت پروژه بزرگ فوتبال عربستان به هدف نهایی می رسد.

بمب خبری سال: مسی به عربستان می‌رود!

آیا مسی به لیگ عربستان می رود؟

در این گزارش بیان شد که تا این لحظه هنوز پیشنهاد رسمی خاصی از طرف عربستان به باشگاه اینترمیامی آمریکا ارسال نشد. اما آخرین نتایج در عربستان در حال بررسی است و انتظار می رود که دو روز آینده پیشنهاد بزرگ بر روی میز مالکان این باشگاه قرار بگیرد. در صورت موافقت اینترمیامی ، لئو مسی تا شروع فصل جدید لیگ ام ال اس یعنی فوریه 2024 به مدت 5 ماه در عربستان توپ خواهد زد.

تابستان سال قبل بود که الهلال با حمایت صندوق توسعه عمومی عربستان با ارائه پیشنهاد 400 میلیون یورویی به ازای یک فصل رضایت مسی را جلب نماید. در صورت پاسخ مثبت ستاره آرژانتینی به او گران ترین ورزشکار تاریخ دنیا داده می شد.

بمب خبری سال: مسی به عربستان می‌رود!

بارسلونا کنار کشید؛ شانس عربستان بیشتر شد

با توجه به اینکه گزارش هایی از اسپانیا نشان می دهد. که بارسلونا به دنبال استفاده از فرصت 5 ماهه لئو مسی نیست. شانس تیم عربستانی برای جذب مسی بیشتر به نظر می رسد. روزنامه موندودپورتیوو به نقل از منابع موثق از بارسلونا نوشته است: «واقعیت این است که باشگاه بارسلونا، با تمام احترامی که برای لئو قائل است، تنها به فکر ثبت قرارداد ویتور روکه در ژانویه است و به انتقال قرضی مسی حتی به عنوان یک فرضیه هم توجه ندارد. و علاوه بر این، فرپلی مالی هم اجازه چنین کاری را نمی‌دهد، به خصوص با در نظر گرفتن اینکه باشگاه توان پرداخت دستمزد بالای مسی را ندارد.»

mohamadnd
11 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *