شغل جدید و جالب نیمار پس از حضور در تهران

نیمار جونیور ستاره معروف برزیلی فوتبال جهان که در این فصل به باشگاه الهلال عربستان پیوسته است. و بعد از حضورش در ورزشگاه آزادی برای دومین بار پدر شد. و چند روزی به مرخصی رفته و در تمرینات الهلال حضور ندارد. در ادامه سایت ورزشی با شغل جدید و جالب نیمار پس از حضور در تهران آشنا شوید.

شغل جدید و جالب نیمار پس از حضور در تهران

به گزارش سایت ورزشی ، نیمار بازیکن مشهور برزیلی تیم باشگاه الهلال عربستان به تازگی برای دومین بار پدر شد. و به بچه داری مشغول است. دومین فرزند نیمار به تازگی بدنیا آمده و ستاره معروف به همین خاطر چند روزی در تمرینات تیمش حضور ندارد. تصاویری جدید از این ستاره برزیلی منتشر شده که او را در حال بچه داری نشان می دهد. ظاهرا گفته شده که نیمار اسمش دخترش را ماوی گذاشته و همچنین او یک پسر 12 ساله بنام داوی لوکا از نامزد سابق خودش یعنی کارولینا دانتاس دارد. نیمار جونیور هفته قبل به همراه تیم الهلال به تهران آمد. و در مقابل نساجی مازندران مسابقه داد و توانست برای تیمش گل بزند.

عشق و علاقه به فرزند حتی در بازیکنان بزرگ دنیای فوتبال نیز مشاهده می شود. و در تازه ترین مورد بازیکن مطرح برزیلی و فوتبالیست سابق تیم پاری سن ژرمن نیز به این کار مشغول شده است. بازیکنان دیگر نظیر مسی و رونالدو نیز قبلا به این شغل ها روی آورده بودند. و در کارهای بچه داری به همسرشان کمک می کردند و مهر و محبت خود را به کودکان خود نشان داده اند. خوشحال می شویم در پایان نظرتان را درباره نیمار جونیور و فرزند جدیدش بنویسید.

شغل جدید و جالب نیمار پس از حضور در تهران

mohamadnd
11 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *