پایان رویای بازگشت | مسی به اینتر میامی پیوست

ظاهرا مسی بالاخره تصمیم خود را گرفته است. با شکست بارسلونا در جذب آرژانتینی مسی به اینتر میامی پیوست. در این پست از ورزشی جزییات این قرارداد را می‌خوانیم.

مسی به اینتر میامی پیوست

لیونل مسی فصل آینده در اینتر میامی در MLS بازی خواهد کرد . این بازیکن در حال حاضر تصمیم خود را گرفته است اگرچه هنوز قرارداد خود را با این باشگاه آمریکایی امضا نکرده است.

او با این کار پیشنهاداتی که از بارسلونا و عربستان داشت را رد کرده است.

باشگاه کاتالان مدت ها او را می خواست، در حالی که در عربستان هم پیشنهاد اقتصادی بسیار پرسود زیاد بود. اما این بازیکن آرژانتینی ترجیح داد به آمریکا برود.

تصمیم آسانی نبود. از یک طرف، گزینه بازگشت به بارسلونا وجود داشت. این یک پیشنهاد بسیار جذاب برای این بازیکن و خانواده اش بود که می خواستند به بارسلونا برگردند.

درست است که بارسلونا به دلیل مشکلات اقتصادی که در باشگاه وجود داشت ناشناخته های زیادی ارائه کرد و نتوانست بلافاصله او را به خدمت بگیرد.

چندین گفتگو بین پدر این بازیکن و خوان لاپورتا صورت گرفته بود. باشگاه به او اطمینان داد که می توانند او را در این شرایط ثبت کنند، اما این کار زمان می برد. مسی نمی خواست منتظر بماند و تجربه دو سال پیش را هم داشت که فکر می کرد تمدید می کند و در نهایت مجبور شد راهی پاریس سن ژرمن شود.

ورزشی: با ناتوانی بارسلونا و پروژه ی ورزشی غیر جذاب عربستان، بهترین راه برای مسی، اینتر میامی بود
ورزشی: با ناتوانی بارسلونا و پروژه ی ورزشی غیر جذاب عربستان، بهترین راه برای مسی، اینتر میامی بود

پیشنهاد عربستان سعودی

از سوی دیگر، او با پیشنهاد گسترده عربستان سعودی وسوسه شد. هیچ جای دیگری نبود که او به اندازه آنجا درآمد کسب کند. با این حال، پیشنهاد ورزشی چندان جالب نبود.

مسی می خواست در فوتبال رقابتی حضور داشته باشد تا کوپا آمریکا بعدی را با ظرفیت کامل بازی کند. و او قرار نبود چنین تجربه‌ای را در عربستان سعودی دریافت کند . علاوه بر این، پیشنهادی که برای خانواده جذاب نبود.

اینتر میامی بهترین راه حل بود. مسی همچنین می‌خواست از فشار بازی در بالاترین سطح اروپا دور شود. آخرین تجربه در پاریس با تمام مشکلاتی که در هفته های اخیر داشته راضی کننده نبوده است.

MLS یک لیگ رقابتی است، مشخص است که در سطح مسابقات بزرگ اروپایی نیست، اما سطح جذابی دارد. آنجا فشار کمتر خواهد شد و زندگی در آمریکا مشوقی برای خانواده است.

علاوه بر این، میامی به عنوان یک مکان، به زبان اسپانیایی زیادی صحبت می کند که این یک مزیت برای مسی و فرزندانش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *