رسمی؛ بلینگهام به رئال مادرید پیوست | جزییات قرارداد

رئال مادرید و بروسیا دورتموند برای انتقال جود بلینگهام که اکنون در پایتخت اسپانیا در حال گذراندن تست پزشکی است به توافق رسیدند. بدین ترتیب، با تایید باشگاه آلمانی، بلینگهام به رئال مادرید پیوست. در این پست از ورزشی، به جزییات قرارداد توافق شده خواهیم پرداخت.

بلینگهام به رئال مادرید پیوست

طی ماه‌های گذشته، به طور کامل این اتفاق بزرگ را در ورزشی پوشش داریم. در ماه گذشته نیز، توافق‌های اولیه رئال و دورتموند و گزارش آن به سمع و نظر خوانندگان رسید.

اکنون، رئال با پرداخت 100 میلیون یورو اولیه به همراه موارد اضافی که تا 30 درصد از این هزینه، موافقت کرده است. منابع مختلف اعلام کرده‌اند دورتموند از توافقی که بین دو طرف به دست آمده بسیار خوشحال است. این توافقی‌ست که بلینگهام را به چهارمین بازیکن گران قیمت تاریخ تبدیل می کند.

ورزشی: تشبیه جالب بلینگهام به خودروی ال کامینو در نشریه ی مارکا
ورزشی: تشبیه جالب بلینگهام به خودروی ال کامینو در نشریه ی مارکا

بلینگهام در حال حاضر در مادرید به سر می برد تا تست های پزشکی را پشت سر بگذارد. این تست‌ها، به ستاره انگلیسی اجازه می‌دهد به دلیل مشکل زانو که پایان فصل او با دورتموند را مختل کرد به بازتوانی ادامه دهد. ظاهرا، مصدومیت او، با وجود قرارگیری در ترکیب گرت ساوتگیت، تو را از بازی های آتی تیم ملی انگلیس، در مقدماتی یورو 2024 مقابل مالت و مقدونیه شمالی محروم کند.

توافق بین رئال و دورتموند پس از نهایی شدن قرارداد با بلینگهام در ابتدای ماه می انجام شد. این انتقال همچنین یک خبر خوشایند برای باشگاه سابق بلینگهام بیرمنگام است. آنها حدود 5 درصد از این قرارداد را دریافت خواهند کرد.

مرتبط با بلینگهام: جدیدترین اخبار درباره ی مذاکره رئال مادرید با بلینگهام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *