حضور مسی در عربستان

لیونل مسی بهترین فوتبالیست آرژانتینی دنیا رسما تصمیم خودش را گرفت و بعد از باخت پی اس جی به عربستان رفت. لیونل جزو سفیرهای عربستان سعودی است. حضور مسی در عربستان دوباره شایعات مبنی بر قرارداد با الهلال را مطرح کرده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

حضور مسی در عربستان

آیا مسی تصمیم خودش را می گیرد؟

به گزارش سایت ورزشی ، رسانه های اسپانیا چند روز قبل از بن بست مذاکرات بارسا با مسی گفت. مسئولان کاتالان تلاش زیادی کردند تا دوباره اعجوبه فوتبال دنیا به لالیگا برگدد. اما مذاکرات لاپورتا با تباس رئیس باشگاه نتیجه ای نداشت. بارسلونا نتوانست شروط لالیگا را برای تعیین سقف دستمزدها برآورده نماید. به همین دلیل لالیگا برای بازگشت لیونل مخالفت کرده است. قبلا نیز خبرهای مذاکره با بارسا بسیار داغ شده بود. مسی در عربستان حضور دارد و عکس های او در فضای مجازی پخش می شود. دومین سفر لیونل مسی در این کشور شایعات انتقالش به الهلال را داغ کرده است.

حضور مسی در کشور عربستان

احمد الخطیب وزیر گردشگری عربستان نیز این خبر را تایید کرد. لیونل مسی قبلا نیز یکبار به عربستان سفر کرد و یک قرارداد بلند مدت با سعودی ها برای تبلیغ این کشور امضاء کرده بود. باید ببینیم که سفر مسی در آینده فوتبالی این کشور چه تاثیراتی می گذارد/.

حضور مسی در کشور عربستان بعد از باخت پاری سن ژرمن!

حضور مسی در کشور عربستان بعد از باخت پاری سن ژرمن!

مسی بازیکن افسانه ای فوتبال دنیا بعد از باخت در برابر پی اس جی در مقابل لوریان ، به عربستان سفر نمود. ستاره آلبی سلسته جزو سفرهای گردشگری سعودی ها محسوب می شود. پی اس جی 3-1 در برابر لوریان شکست خورد.

مسی در برنامه ریزی تبلیغاتی اش گفت که قصد سفر به خاورمیانه را دارد. مسی قبلا نیز در می 2022 با لئاندرو پاردس و هم تیمی سابق در تیم آرژانتین به کشور عربستان سعوید رفته بود. پاردس هم سفیر گردشگری این کشور به حساب می آید و در آن برهه جزو بازیکنان PSG بود. ظاهرا مسی قصد ندارد زیاد در عربستان باقی بماند و خیلی زود به پاریس فرانسه برمی گردد تا برای بازی با تروآ آماده شود. ستاره آرژانتینی چند ماه قبل نیز برای یک مسابقه بین ستاره های منتخب ریاض به این کشور سفر کرد و در مقابل رونالدو بازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *