پیام خاص مسی برای پادشاه

لیونل مسی بازیکن افسانه ای و ستاره تیم ملی آرژانتین در فصل پیش رو با یک قرارداد بالا به اینترمیامی آمریکا پیوسته است. پریشب در یک بازی در ورزشگاه اولین بازی خودش را تجربه کرد. در این مسابقه هنرمندان و ورزشکاران مشهور ایالات متحده در ورزشگاه برای دیدن بازی مسی حاضر شدند. در ادامه سایت ورزشی پیام خاص مسی برای پادشاه بسکتبال لبرون جیمز را بخوانید.

 

پیام خاص مسی برای پادشاه

به گزارش سایت ورزشی ، لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین که عملکرد فوق العاده ای در جام جهانی 2022 قطر داشت و توانست تیم ملی کشورش را بعد از سال ها قهرمان بزرگترین تورنمنت فوتبالی کند. سپس در باشگاه پی اس جی فرانسه نیز به دلیل نارضایتی و مشکلات نتوانست ادامه دهد و این تیم را به مقصد اینترمیامی آمریکا ترک کرد. مسی علاقه زیادی به حضور در لیگ MLS در کنار دیوید بکهام را داشت و به آرزوهایش تحقق بخشید. لیونل مسی در اولین بازی در حضور تماشاگران زیاد و ورزشکارانی نظیر لبرون جیمز توانست گل بزند و نشان دهد که هنوز پادشاه فوتبال دنیا است.

پیام خاص مسی برای پادشاه

لیونل مسی اولین مسابقه خودش را برای اینترمیامی انجام داد. و در ثانیه های پایانی بازی با یک ضربه کاشته دیدنی گل پیروزی بخش میامی را به ثمر رساند. این مسابقه در حالی برگزار شد. که ستاره های مطرح دنیای ورزشی و سینما برای تماشای فوتبال مسی فوق ستاره آرژانتینی به استادیوم آمده بودند. تا این بازی را از نزدیک تماشا نمایند. لبرون جیمز بسکتبالیست مشهور دنیا ملقب به «پادشاه» در اولین بازی لیونل مسی با پیراهن اینترمیامی یکی از چهره هایی بود که در استادیوم حضور پیدا کرده بود. در حاشیه این بازی بسکتبالیست مشهور در ورزشگاه با لیونل مسی دیدار و خوش و بش کرد. جیمز در صفحه اینستاگرامش تصویری از مسی منتشر کرده که با واکنش این بازیکن روبرو شد.

مسی در جواب پست جیمز نوشت: خیلی ممنونم برادر… از دیدنت خیلی خوشحال شدم.

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی به پست لبرون جیمز جواب داد.

mohamadnd
24 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *