شکست سنگین میامی در غیاب مسی

تیم اینترمیامی آمریکا در این فصل با حضور مسی عملکرد خوبی را پشت سر گذاشته بود. اما در این هفته مسی به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی این تیم قرار نداشت و میامی یک تجربه بد بدست آورد. در ادامه سایت ورزشی با شکست سنگین میامی در غیاب مسی همراه ما باشید.

 

شکست سنگین میامی در غیاب مسی

به گزارش سایت ورزشی ، باشگاه فوتبال اینتر میامی آمریکا در شبی که فوق ستاره آرژانتینی خودش را در اختیار نداشت در مقابل شیکاگو فایر با نتیجه سنگین 4-1 شکست خورد. در ادامه لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا از هفته سی و دوم این رقابت ها تیم اینتر میامی بدون حضور لیونل مسی بازیکن ستاره جهان روبروی شیکاگو فایر رفت. و این مسابقه با نتیجه سنگین برای یاران مسی همراه شده بود. ژردان شکیری و هیل سلاسی هرکدام دو بار برای میزبان گل زدند و نها گل میامی را جوزف مارتینز از نقطه پنالتی به ثمر رساند. در این مسابقه مسی به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی حضور نداشت. باشگاه میامی در نیمه اول تقریبا 62 درصد توپ و میدان را در دست گرفت.

شکست سنگین میامی در غیاب مسی

اما این تیم در 45 دقیقه دوم نیز مالکیت خود را حفظ نمود و در عمل و نتیجه نتوانست تیم برتر میدان شود. تیم فوتبال اینترمیامی آمریکا درهر چهار بازی MLS بدون حضور مسی نتوانست با برد همراه کند و زمین را ترک کردند. این باشگاه که از ابتدای فصل با خرید سنگین لیونل مسی چشم امیدش به ستاره آرژانتینی است تا بتواند در این فصل قهرمان لیگ آمریکا شود. اینتر میامی در لیگ برتر فوتبال آمریکای شمالی MLS دیشب شکست سنگینی از تیم شیکاگو فایر خورد. مسابقه ای که قطعا بدون حضور مسی با تجربه دور از انتظار نبود. لیونل مسی به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست اینتر میامی را برابر شیکاگو فایر همراهی کند. اینتر میامی با ۳۳ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده‌بندی کنفرانس شرق قرار دارد.

mohamadnd
5 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *