هافبک مس رفسنجان در پیکان تهران

هافبک مس رفسنجان در پیکان تهران، بازیکن هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان، پس از قطع همکاری با این باشگاه، با پیکان تهران به توافق کامل رسید. تا مجدد شاگرد رضا عنایتی در این تیم شود.

هافبک مس رفسنجان در پیکان تهران

گزارش سایت ورزشی

علی اصغر صادقی، هافبک وسط اهل شهر رفسنجان استان کرمان که طی 2 فصل پیش در تیم فوتبال بزرگسالان صنعت مس رفسنجان توپ می زد. یکی از بازیکنان مورد قبول و مورد اعتماد آقای رضا عنایتی در تیم ملی امید بود. علی صادقی، فوتبالیست 22 ساله که در ترکیب تیم ملی امید ایران با نظر سرمربی تیم در چندین مسابقه فوتبال به میدان رفت. عملکرد مناسبی از خود بجای گذاشت.

به دلیل این عملکرد مناسب و قابل قبول در مسابقات تیم ملی امید، رضا عنایتی با خارج شدن وی از لیست مس رفسنجان، سریعا دستور خرید او را به باشگاه پیکان تهران اعلام کرد. و این اتفاق خیلی زود انجام شد.

هافبک مس رفسنجان در پیکان تهران
هافبک مس رفسنجان در پیکان تهران

شناخت رضا عنایتی از علی اصغر

رضا عنایتی، سرمربی فعلی باشگاه پیکان تهران، با توجه به شناخت از سبک بازی فوتبال علی اصغر صادقی، خیلی مشتاقانه خواهان جذب وی، در نیم فصل لیگ برتر ایران شد. با توجه به مذاکرات صورت گرفته بین بازیکن و دو تیم این انتقال خیلی سریع در کمیته نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس ثبت شد.

علی اصغر صادقی در تیم ملی امید ایران
علی اصغر صادقی در تیم ملی امید ایران

استوری صادقی بازیکن جدید پیکان

علی اصغر صادقی، با انتشار یک پست و استوری در صفحه شخصی خود در فضای مجازی ( اینستاگرام) خبر جدایی خود را از مس رفسنجان اعلام کرد. و برای تیم شهر خود در ادامه مسابقات لیگ، آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

نتیجه خبر

علی اصغر صادقی، بازیکن اسبق تیم مس رفسنجان و تیم ملی امید، با نظر رضا عنایتی سرمربی پیکان تهران، برای نیم فصل دوم لیگ برتر جذب شد. و به عنوان بازیکن زیر 23 سال تیم اضافه شد.

نظر و دیدگاه خود را در پایان این مقاله خبری، با ما به اشتراک بگذارید.

Pooria
9 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *