برانکو ایوانکوویچ گزینه اصلی هدایت پرسپولیس

عضو هیئت مدیره باشگاه سرخ پوشان تهران درباره ملاقات خود با برانکو ایوانکوویچ سرمربی نام آشنای فوتبال به عنوان گزینه اصلی هدایت این تیم توضیحاتی ارائه داد. در ادامه سایت ورزشی با برانکو ایوانکوویچ گزینه اصلی هدایت پرسپولیس همراه شوید.

 

برانکو ایوانکوویچ گزینه اصلی هدایت پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، بعد از جدا شدن و استعفای یحیی از پرسپولیس، باشگاه جلسات فوق العاده متعددی برای جانشینی این سرمربی کهنه کار پرداخت. یکی از اسم های جذاب و بزرگ در کنار تیم قرمزها، برانکو بود. ظاهرا با این سرمربی که در حال حاضر در تیم عمان حضور دارد توافق هایی حاصل شده و مذاکرات برای بررس شرایط این انتقال به خوبی دنبال می شود. ظاهرا قرار است محمد دلبری عضو هیئت مدیره باشگاه با حضور در امارات و اردوی تیم ملی عمان، ملاقاتی با برانکو ایجاد شود.

پرسپولیس تلویحا برانکو را تائید کرد!

حتی صحبت های ابتدایی نیز در این زمینه انجام گیرد. دلبری در گفتگو با خبرنگاران توضیح داد: در امارات دو جلسه با آقای برانکو داشته ایم. صحبت های مناسبی طرح شد و همانطور که جناب درویش عنوان نمودند ایشان همه چیز را منوط به صحبت با خانواده خودشان عنوان کردند و برخلاف بحث ها و شایعات ایجاد شده پیرامون مسائل مالی اصلا پیش نیامده است.

برانکو ایوانکوویچ گزینه اصلی هدایت پرسپولیس

 

سخنان دلبری درباره برانکو ایوانکوویچ و هدایت تیم پرسپولیس:

عضو هیئت مدیره تیم پرسپولیس با اشاره به دو جلسه گفتگو با ایوانکوویچ گفت: ما پیشنهاد همکاری خودمان را برای یک فصل و نیم به ایشان دادیم. و حتی گفتیم مشکلی برای عقد قرارداد به مدت دو فصل و نیم نیز نخواهیم داشت. صحبت‌های خوبی مطرح شد و البته ایشان هم گفتند بحث مالی نداریم و مشکلی از این بابت نخواهیم داشت. به هیچ عنوان بحث مبلغ قرارداد و شایعاتی که این روزها شاهد آن هستیم به میان نیامد.

ایشان مدعی شد که برانکو قرار است در طی 25 ساعت آینده پاسخ نهایی خود را نسبت به پیشنهاد پرسپولیس در گفتگو با خانواده اش به باشگاه اعلام نماید. ایشان گفت: همانطور که بیان کردیم. در پایان جلسه دوم ایشان رسما اعلام کردند. که بعد از صحبت با خانواده شان پاسخ نهایی را می دهند. تا روند مذاکرات را به این شکل دنبال کنیم. بحث ما روی قرارداد 1 ساله و نیمه که شرایط عقد قرارداد دو فصل و نیم را دارد. همچنین هیچ بحث مالی نیز به وجود نیامده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *