تصمیم بزرگ و جدید مورینیو برای سردار آزمون

براساس ادعای کوریره دلو اسپورت خوزه مورینیو و باشگاه آس رم ایتالیا به یک نتیجه گیری مهم درباره سردار آزمون مهاجم ایرانی خود دست یافته اند. در ادامه سایت ورزشی با تصمیم بزرگ و جدید مورینیو برای سردار آزمون همراه شوید.

تصمیم بزرگ و جدید مورینیو برای سردار آزمون

به گزارش سایت ورزشی، اولین بار خبر انتقال سردار آزمون به رم ایتالیا انتشار یافت. این اخبار باعث شد موجی از سمت هواداران این تیم شکل گرفت. آنها این ستاره ایرانی را یک خرید موسط برای تیم خود دانستند. و حالا چند ماه بعد از شروع فصل اوضاع به طور کامل تغییر یافته است. سردار بعد از گذشت چند ماه به یک ستاره محبوب در المپیکو رم تبدیل شد. حالا هواداران رم بابت نبود این بازیکن در لیگ اروپا و لیگ ایتالیا به دلیل حضور در جام ملت های آسیا نگران هستند. حتی آنها به شوخی کمپینی تشکیل دادند تا خواهان حضور آنره آ بلوتی در اردوی تیم ملی به جای آزمون شدند.

ادعای عجیب سردار آزمون؛ حاضرم برای رم بمیرم!

در واقع اگرچه آزمون یک مهره تعویضی برای مورینیو است. و هرگاه به زمین آمده تاثیر خود را گذاشته است. نمونه اش همین بازی دو شب قبل ستاره ایرانی در زمین بود. که با یک پاس گل بازگشت رم را رقم زد و فرار این باشگاه را از حذف زودهنگام از کوپا ایتالیا را فراهم نمود. عملکرد درخشان سردار ایرانی نه تنها هواداران بلکه دیدگاه مدیران و شخص سرمربی را نیز تغییر داده است. بر اساس گزارش روزنامه مشهور ایتالیایی یعنی کوریره دلو اسپورت رم از عملکرد ستاره ایرانی بیش از حد تصور راضی است.

 

دیدگاه کوریره دلو اسپورت درباره سردار آزمون:

کوریره در این باره نوشت: “این بازیکن 29 ساله علیرغم بازی در دقایق بسیار محدود در ماه‌های ابتدایی این فصل، مورینیو و باشگاه را تحت تاثیر قرار داده است. تقریبا هر بازی که او به عنوان یار تعویضی به زمین آمده. رم توانسته کار را به نفع خود پیش ببرد. به همین خاطر رم دوست دارد این بازیکن را در برنامه‌های بلند مدت خود قرار دهد. البته هنوز مشخص نیست. که باشگاه رم بخواهد او را به شکل دائمی از بایرلورکوزن به خدمت بگیرد. اما با ادامه این روند اصلا بعید نیست این اتفاق رخ دهد.”

mohamadnd
7 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *