بیانیه رسمی پرسپولیس در مورد سرمربی بعدی!

باشگاه پرسپولیس در یک بیانیه رسمی اعلام نمود که مذاکرات برای انتخاب جانشین گل محمدی از فردا شروع می شود. در ادامه سایت ورزشی با بیانیه رسمی پرسپولیس در مورد سرمربی بعدی! همراه شوید.

 

بیانیه رسمی پرسپولیس در مورد سرمربی بعدی!

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که شایعات زیادی درباره نیمکت پرسپولیس به وجود آمده است. امروز اعضای هیئت مدیره دور هم جمع شدند تا درباره آینده نیمکت تیم تصمیم بگیرند. بر اساس خبرها و در حالی که شایعات پیرامون جانشینی گل محمدی زیاد است. هیئت مدیره باشگاه اعلام نمود که همچنان منتظر سرمربی قرمزها می ماند و تا فردا در این باره صبر خواهد کرد. با این حال قرمزها همچنین تصمیم گرفتند که سرمربی بعدی از بین گزینه های خارجی و مطرح انتخاب شود که ظاهرا اولین گزینه برانکو ایوانکویچ است.

 

مصوبات هیئت‌مدیره را بخوانید:

– هیئت مدیره باشگاه امروز (شنبه) با حضور همه اعضا و مدیرعامل برای تعیین وضعیت سرمربیگری تیم، تشکیل جلسه داد.
– این نشست قرار بود فردا تشکیل شود ولی برای این که زمان از دست نرود به امروز منتقل شد.
– در این جلسه رضا درویش گزارشی از آخرین وضعیت و نتیجه صحبت‌های خود با یحیی گل‌محمدی را به اعضا ارائه کرد.
– در نهایت هیئت مدیره بعد از بررسی جمیع شرایط با توجه به اشراف یحیی گل‌محمدی بر مسائل فنی تیم و شرایط لیگ، بر تمایل خود برای ادامه * فعالیت یحیی گل‌محمدی تاکید کرد ولی با توجه به اصرار ایشان بر جدایی، تعیین تکلیف نهایی را به جلسه فردا بین مدیرعامل، گل‌محمدی و نماینده حقوقی وی موکول کرد.
– هیئت مدیره همچنین مصوب کرد با جدایی سرمربی کنونی تیم، جانشین وی از میان گزینه‌های خارجی که دارای کارنامه قابل قبول باشد انتخاب شود.
– به این ترتیب کاندیدا شدن هر گزینه داخلی منتفی شد.

– هیئت مدیره اعلام کرد؛ ضمن احترام به مربیان داخلی و اذعان به شایستگی‌هایی که نزد ایشان وجود دارد. در مقطع کنونی با توجه به مجموعه مسائلی که باید در نظر گرفته شود. و همچنین استفاده از مجموعه نظرات موافق و مخالف کارشناسان، حضور یک مربی خارجی دارای کارنامه موفق را برای تیم مناسب می‌داند.
– بر این اساس از سوی باشگاه نیز مورد تاکید است که با هیچ مربی داخلی یا باشگاه‌های متبوع ایشان، مذاکره‌ای درباره سرمربیگری سرخپوشان ایران، صورت نگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *