شاگرد مورینیو در مسیر سفر به تهران

سردار آزمون بازیکن و مهاجم تیم آث رم ایتالیا در این فصل از جمله شاگردان خوزه مورینیو می باشد. مورینیو این فصل در چند بازی نیز در لحظات پایانی فرصت بازی به این مهاجم ایرانی داده و نظر مثبتی نسبت به او دارد. در ادامه سایت ورزشی با شاگرد مورینیو در مسیر سفر به تهران همراه ما باشید.

 

شاگرد مورینیو در مسیر سفر به تهران

سردار آزمون بازیکن مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است. که در این فصل برای باشگاه آث رم ایتالیا یکی از باشگاه های مطرح اروپایی توپ می زند. و سرمربی این تیم نیز آقای خاص فوتبال جهان است. به گزارش سایت ورزشی ، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال برای حضور در تورنمنت چهار جانبه اردن، شب قبل از سوی امیر قلعه نویی اعلام شد که بر اساس آن آزمون نیز اسمش در لیست نفرات دعوت شده دیده می شود. سردار همیشه جزو مهاجم های تیز و گلزن فوتبال ایران بوده که در مسابقات جام ملت های آسیا سابقه گلزنی نیز داشته است. امیر قلعه نویی اعتقاد زیادی به او دارد و می داند که با تجربیاتی که در این سالها در باشگاه های لورکوزن و زنیت و حالا در آث رم حضور دارد می تواند به تیم کمک نماید.

شاگرد مورینیو در مسیر سفر به تهران

مهاجم گلزن اهل ترکمن صحرا و گنبد کاووس استان گلستان به دلیل مصدومیت  و روزهای نخست حضورش در تمرینات آث رم، نتوانسته بود در فیفا دی قبلی تیم ملی در مقابل بلغارستان و آنگولا حضور داشته باشد. اما برای مسابقات پیش رو مشکلی برای حضورش نیست و به تهران سفر می کند. بازیکن مهاجم رم ایتالیا نتوانست در مسابقه با کالیاری مسابقه دهد. بنابراین عکسی از خودش در یک هواپیما را انتشار داد. که نشان می دهد در حال سفر به تهران است و می خواهد در تمرینات تیم ملی ایران شرکت نماید.

mohamadnd
10 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *