غیبت گاوی در تمرینات گروهی اسپانیا

گاوی بازیکن تیم ملی اسپانیا و بارسلونای اسپانیا در تمرینات گروهی تیم ملی کشورش حضور نیافت. اردوی تیم ملی اسپانیا برای حضور در رقابت های مقدماتی یورو 2024 در حال برگزاری است. در ادامه سایت ورزشی با غیبت گاوی در تمرینات گروهی اسپانیا همراه ما باشید.

 

غیبت گاوی در تمرینات گروهی اسپانیا

به گزارش سایت ورزشی ، اردوی تیم ملی اسپانیا برای حضور در رقابت های مقدماتی یورو 2024 در حال برگزار شدن است. ماتادورها می خواهند روزهای 20 و 23 مهر ماه در مقابل تیم های اسکاتلند و نروژ بروند. طبق معمول گاوی هافبک جوان بارسا در لیست بازیکنان دعوت شده به اردو حضور داشته است. و مهره قابل اتکایی برای لاروخا به شمار می رود. اخبار نگران کننده از اردوی تیم ملی اسپانیا نشان می دهد که گاوی در تمرینات گروهی امروز این تیم غیبت داشته است. هافبک 20 ساله به صورت انفرادی و در سالن بدنسازی تمرین می کرد.

باید ببینیم که در روزهای آینده چه اخبار تکمیلی درباره او می شنویم. بارسلونا در آستانه ال کلاسیکو نمی خواهد یکی از مهره های ثابت خودش را از دست بدهد. روبرت لواندوفسکی، ژول کونده، فرنکی دی یونگ، پدری و رافینیا غایبان احتمالی بلوگرانا در بازی با رئال مادرید خواهند بود. و مصدومیت گاوی دست ژاوی را بیش از هر زمانی بسته خواهد کرد. ظاهرا هافبک 19 ساله بارسلونا مشکل جزئی دارد. یک روز بعد از تساوی اسپانیا در مقابل آلمان ، گاوی در تمرین روز دوشنبه تیم ملی فوتبال کشورش شرکت نکرده است.

غیبت گاوی در تمرینات گروهی اسپانیا

شاید این اتفاق به دلیل مداوای آسیب دیدگی جزئی این بازیکن در جریان تساوی ۱-۱ شب گذشته رخ داد. او در دقیقه ۶۶ مسابقه و اندکی پس از پیش افتادن تیمش مقابل آلمان، تعویض شد. انتظار نمی‌رود این مصدومیت مانع از حضور گاوی در بازی آخر مرحله گروهی مقابل ژاپن در روز پنجشنبه شود. لاروخا برای صعود به مرحله بعد، در آن بازی به یک تساوی نیاز دارد.

mohamadnd
10 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *