ناپولی ۱-۱ بارسا: فرصت سوزی بارسا در بازی رفت

ناپولی ۱-۱ بارسا: فرصت سوزی بارسا در بازی رفت. در شب هیجان انگیز مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا و ناپولی در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا به مصاف هم رفتند و نبردی سخت را رقم زدند که با تساوی 1-1 به پایان رسید. این رویارویی لحظاتی از درخشش، فرصت‌های از دست رفته و گل تساوی دیرهنگام را به نمایش گذاشت که زمینه را برای بازی برگشتی آماده کرد.

ناپولی ۱-۱ بارسا: فرصت سوزی بارسا در بازی رفت

نیمه ی اول و حملات بارسلونا

از همان ابتدا، بارسلونا ژاوی هرناندز بر روند بازی مسلط بود و قدرت تهاجمی خود را به نمایش گذاشت. در دقیقه 4، تلاش یامال از سمت راست محوطه جریمه باعث شد تا توپ به فاصله کمی از دروازه خارج شود. بارسلونا علیرغم کنترل زودهنگام خود، با دفاع انعطاف پذیری از ناپولی روبرو شد. دروازه بان مرت با مهار ضربه محکم گوندوگان در دقیقه 22، مهارت های خود را به نمایش گذاشت.

تساوی بارسا و ناپولی در بازی رفت
تساوی بارسا و ناپولی در بازی رفت

ایستادگی ناپولی

پدری، لواندوفسکی و گوندوگان چندین بار برای بارسلونا تلاش کردند، اما خط دفاعی ناپولی محکم بود. ضربه سر لواندوفسکی و سانترهای گوندوغان لحظاتی پر از هیجان را ایجاد کرد. با این حال نیمه اول بدون اینکه هیچ یک از طرفین به گل برسند به پایان رسید.

گل برتری بارسا

لحظه حساس در دقیقه 60 زمانی که پاس ماهرانه پدری به لواندوفسکی درون محوطه جریمه رسید. مهاجم لهستانی تمام کنندگی خود را به نمایش گذاشت و با یک ضربه مناسب به زاویه مناسب، بن بست را شکست و بارسلونا را شایسته برتری کرد.

پاسخ گل بارسا تنها بعد از 15 دقیقه

با این حال، ناپولی به سرعت پاسخ داد. در دقیقه 75، عثیمان با استفاده از فرصتی که در محوطه شلوغ بارسلونا داشت، شوتی را به ثمر رساند که اولین و تنها ضربه ناپولی به سمت دروازه این بازی را رقم زد. بازی تغییری غیرمنتظره به خود گرفت زیرا هر دو تیم در دقایق باقی مانده برای ایجاد موقعیت های واضح تلاش می کردند.

پایان بازی و تساوی دو تیم

بارسلونا در موقعیت تک به تک یک موقعیت طلایی برای برنده دیرهنگام داشت اما ضربه گوندوغان در لبه محوطه جریمه با اختلاف کمی از دروازه خارج شد. سوت پایان پایان یک دیدار جذاب را نشان داد و نتیجه 1-1 مساوی شد.

ناپولی ۱-۱ بارسا: فرصت سوزی بارسا در بازی رفت
ناپولی ۱-۱ بارسا: فرصت سوزی بارسا در بازی رفت

نتیجه

از آنجایی که تیم ها اکنون به دیدار برگشت برنامه ریزی شده سه شنبه، 12 مارس (22 مارس) نگاه می کنند، تعادل در هوا معلق است. بارسلونا قصد دارد از برتری گل خارج از خانه خود استفاده کند، در حالی که ناپولی به دنبال تقویت عملکرد انعطاف پذیر خود خواهد بود. صحنه برای یک مسابقه جذاب دیگر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا آماده شد.

Hesam
22 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *