دیدار دستیار نکونام با اسطوره پرسپولیس

یکی از بازیکنان خاطره انگیز سال های دوره فوتبال که در نقش دروازه بان استقلال ظاهر شده قطعا بهزاد غلامپور است. که حالا جزو مربیان دروازه بان آبی ها در کنار جواد نکونام فعالیت دارد. روز چهارشنبه با علی دایی اسطوره پرسپولیس دیدار کرد. در ادامه سایت ورزشی با دیدار دستیار نکونام با اسطوره پرسپولیس همراه شوید.

دیدار دستیار نکونام با اسطوره پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، بهزاد غلامپور و علی دایی دو دوست و فوتبالیست های سابق فوتبال ایران هستند که رابطه بسیار خوبی باهم دارند. دوستی آنها به 30 سال قبل باز می گردد. دایی در عرصه مربیگری نیز سالهای مختلفی با بهزاد کار کرده است و علاوه بر تیم های باشگاهی، در تیم ملی نیز غلامپور حکم مربی دروازه بان ها را داشت. علی دایی نیز در کنار او سرمربی و هدایت تیم ها را برعهده داشته است. البته علی دایی 4 سال است که دیگر در هیچ عرصه ورزشی فوتبالی فعالتی ندارد و رفاقت او با غلامپور همچنان پابرجا باقی مانده است.

لاغری چشم‌گیر علی دایی در روزهای دوری از فوتبال!

مربی حال حاضر دروازه بان های استقلال جدیدا به ملاقات شهریار رفت. و در گفتگو با چهره مطرح فوتبال ایران و تیم پرسپولیس از خاطرات خوب گذشته گفته است. آنها خاطرات زیادی را با هم مرور کرده اند. دو تا از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در سال ها قبل همبازی بوده اند. و حالا جزو پیشکسوت های فوتبال محسوب می شوند. آقای غلامپور عکسی از این ملاقات را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. و با اشاره به رفاقت خودش با علی دایی نوشت: “کهنه ولی ارزشمند”

 

دیدار دستیار نکونام با اسطوره پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *